לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות בתל אביב

איתור נזילות בתל אביב – למה זה כל כך חשוב?

שיפוצים ותיקונים בבית, ביצוע שינויים וחלוקה מחודשת של החלל הפנימי, כל אלה הפכו בעת האחרונה לפופולאריים במיוחד. עם זאת, אף שינוי בבית לא יכול להתבצע לפני שהצנרת בבית טופלה בצורה יסודית. חברת הראשון באיטום מתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות איטום, כאשר חלק משמעותי מהעבודה הוא איתור נזילות בתל אביב וביצוע תיקוני האינסטלציה המתבקשים. מה זה בעצם איתור נזילות? מתי ולמה נדרשים בעלי הבית לבצע בדיקה של הצנרת במטרה לגלות את המקומות הבעייתיים בה? מהי השיטה היעילה ביותר לאיתור של בעיות בצנרת ובראש וראשונה נזילות? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.

איתור נזילות מים בתל אביב - 100% הצלחה!
מומחה לאיתור רטיבות בבית או בבניין
שימוש במצלמה תרמית חדשנית
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500איתור נזילות בתל אביב עם מצלמה

מה זה בעצם איתור נזילות ולמה מצלמה טרמית היא חשובה?

איתור נזילות בצנרת היא פעולה מקצועית שהמטרה שלה היא לזהות בעיות קיימות בצנרת. אבל בשונה מבדיקות אחרות, קבלני איטום מיומנים יכולים לזהות את הבעיה לפני שהיא צפה על פני השטח. איתור רטיבות בתל אביבבאמצעות מצלמות תרמיות יכול לזהות נזילות כבר בשלבים המוקדמים שלהן בזמן שאפילו שרברב מומחה לא יוכל לדעת על קיומן מבלי לשבור את הקיר. המצלמה הטרמית מזהה את אזור הנזילה באמצעות בדיקה של הבדלי הטמפרטורה בין מקומות שונים לאורך הצינור. באזור שבו יש נזילה, אפילו בשלבים הראשונים שלה, יש שינויי טמפרטורה שהמצלמה מזהה אותם במהירות רבה. בדיקת רטיבות בתל אביב בשיטה הזאת היא אמינה, יעילה ובעיקר קצרה מאד ומדויקת.

מתי צריך לבצע איתור נזילות בתל אביב בגלל בעיות צנרת?

מי שעומד לעשות בבית תיקונים ושיפוצים משמעותיים, שלא לדבר על שינויים משמעותיים במבנה החלל הפנימי, צריך לדאוג לכך שהזמן והכסף שיושקעו בעבודה לא ירדו לטמיון. אם אחרי שהעבודות יסתיימו יתברר שיש פיצוצים בצנרת ויש צורך לחזור שוב על עבודות יסודיות בבית זה יכול להיות בעייתי וגם יקר מאד. איתור נזילות מים בתל אביב עוד לפני התחלת העבודות יכול לפתור מראש את הבעיה ולמזער את הנזקים האפשריים כתוצאה ממנה. איתור של נזילות באמצעות מצלמה ייחודית יכול לזהות בעיות בצנרת גם אם הן נמצאות בשלבים המוקדמים שלהן. ככל שהבעיות יתגלו בשלב מוקדם יותר ויהיו ממוקדות יותר, כך יהיה אפשר לפתור אותן ובמקביל להימנע מהוצאות מיותרות.

איך בדיוק מתבצעת הבדיקה לאיתור נזילות?

בשלב הראשון מזהה איש האיטום את התוואי של הצנרת בבית או במבנה. בשלב הבא הוא בוחן אותו באמצעות מצלמה תרמית. מצלמה כזאת לא מצלמת תמונה אמיתית, אלא מצביעה רק על הבדלי טמפרטורות בין אזורים שונים בצנרת. איתור נזילות בתל אביב במצלמה טרמית חייב להתבצע על ידי קבלן איטום מיומן. אחרי הסקירה של הצנרת הנתונים נבחנים ואז המומחה מצביע על המקומות המועדים לפורענות. במרבית המקרים יש רק נקודה אחת בעייתית או מספר נקודות המצומצם מאד. אחרי שהמקום הבעייתי זוהה, ניתן פשוט לגשת אליו ולבצע תיקון מקומי בלי לשבור יותר מדיי קירות או מרצפות ובלי לעכב את עבודת השיפוצים במבנה יתר על המידה.

היעילות של מצלמה טרמית באיתור נזילות

אפשר לומר בוודאות גמורה שאיתור נזילות באמצעות מצלמה טרמית איכותית הוא יעיל ביותר. בשיטה הרגילה מזהים את אזור הזילה המיועד וחושף את הצינור, בתקווה להגיע למקום המדויק של הנזילה. המצלמה הייחודית חוסכת את העבודה ומאפשרת לזהות במהירות את הנקודות הבעייתיות לאורך הצינורות במבנה. אם אתם רוצים לבדוק את הצנרת בצורה מדויקת ובמהירות, אתם נמצאים במקום שמציע לכם את הפתרון הטוב ביותר. חברת הראשון באיטום מתמחה בביצוע בדיקות, זיהוי ואיתור נזילות ותיקון שלהן במהירות וביעילות.