לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות תת קרקעיות

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית כולל תיקון ואיטום

חושדים שיש נזילה בחצר או מחוץ לבית שלכם? אנחנו נעזור לכם עם איתור נזילות בצנרת תת קרקעית ונעשה זאת במחיר זול ומשתלם – גלו איך מאתרים את הנזילה וכמה זה עולה.

תחת החצר הביתית שלכם עוברים צינורות מים, וכמו כל תשתית אחרת, גם בהם יכולות להתרחש תקלות, כשהעיקרית שבהן היא נזילה. לא משנה מה הסיבה לנזילה, חובה לאתר אותה ולטפל בה בהקדם, וזה אפשרי בעזרת בדיקות מיוחדות שאנחנו מבצעים לצורך איתור נזילות תת קרקעיות. אנחנו בחברת הראשון באיטום מסוגלים לאתר באופן מדויק את מקור הנזילה ולטפל בו באופן פרטני, בלי לגרום להרס ובלי לבצע חפירות שאין בהן צורך בכל רחבי הגינה. צרו איתנו קשר כבר עכשיו והרימו אלינו טלפון לקבלת הצעת מחיר משתלמת ללא התחייבות – נגיע אליכם במהרה לאיתור נזילה תת קרקעיות ותיקון, כולל אחריות.

איתור נזילות תת קרקעיות עם 100% הצלחה!
הזמנת מומחה לאיתור נזילות מים במחיר הוגן
שיטות מתקדמות לאיתור נזילות: גילוי אקוסטי, קוללטור ועוד
איתור ותיקון נזילות ללא הרס
אחריות על כל עבודה
שירות בפריסה ארצית רחבה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו:
 
055-9378-500

 איתור נזילות תת קרקעיות כולל תיקון ואיטום

איך מאתרים נזילה תת קרקעית?

ישנן 3 שיטות שבהן אנו משתמשים לצורך איתור נזילות בצנרת תת קרקעית, ולעיתים אנחנו עושים שימוש בכמה מהן במקביל כדי למצוא את מקור הנזילה והפיצוץ בצנרת באופן המדויק ביותר. ברגע שנמצא את מקור הפיצוץ, לא יהיה צריך לפרק רצפות או לחפור באדמה יותר מאשר במקום הספציפי שנמצא על ידי המערכות הממוחשבות שבהן השתמשנו לאיתור נזילות.

1. איתור נזילה בעזרת גילוי אקוסטי – בשיטה זו אנחנו משתמשים במערכת שמע מתקדמת שמאפשרת לנו להאזין לצנרת ולשמוע איפה נמצאת הנזילה. את הבדיקה הזו אנחנו עושים הן בעזרת אוזניות והן בעזרת מערכת ממוחשבת, שמראה באופן מדויק מה מוקד הנזילה.

2. איתור נזילות מים תת קרקעי עם גז – בשיטה זו מחדירים גז למערכת המים ולאחר מכן משתמשים במכשיר שמסוגל לקלוט מאיפה קיימת דליפה של הגז. במקום שבו יש דליפת גז, יש גם דליפת מים, ושם נמצאת הנזילה.

3. איתור נזילה עם קוללטור – הקוללטור הוא המצאה שוויצרית, שבה ממקמים 2 חיישנים בכל צד של הצינור, ויחדיו הם משדרים למערכת ממוחשבת מידע רב שקשור לצינור, כמו אורכו, החומר שממנו הוא עשוי והמקום שבו נמצאת הנזילה ביחס למרחק שבין שני החיישנים.

עלות הבדיקה בכל אחת מהשיטות האלה נעה בין 1,500-2,100 שקלים – דרכנו תקבלו את הצעת המחיר הזולה ביותר, כשאנחנו מתחייבים להוזיל כל הצעה אחרת שקיבלתם! רוצים לבדוק מחירים נוספים לשירותים שאנו מספקים? כנסו למחירון המעודכן שלנו.