לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום ביריעות ביטומניות

מחירון איטום ביריעות ביטומניות

אחת הדרכים המקובלות ביותר לאטום כיום את הגג היא בעזרת יריעות ביטומניות. מדובר באיטום שמחזיק מעמד לאורך שנים, הרבה יותר מאשר שיטות איטום אחרות, אך בו זמנית זוהי שיטה יקרה יותר שמצריכה שיקול של עלויות ביחס לצרכים ויתרונות. אם אתם מחפשים קבלני איטום ביריעות ביטומניות בעלי המלצות וניסיון מוכח, ובו זמנית מעוניינים לקבל את הצעת המחיר הזולה ביותר, אנחנו בפורטל הראשון באיטום נעזור לכם במשימה הזו. נשווה עבורכם בין המחירים של הקבלנים ונמצא לכם את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם – בחינם וללא התחייבות!

איטום ביריעות ביטומניות חד ודו שכבתי!

שירות בפריסה ארצית רחבה
יריעות ביטומניות לגג רעפים, מרפסה פרגולה ועוד
מתחייבים למחיר הכי זול

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום ביריעות ביטומניות

מה זה יריעות ביטומניות?

היריעות האלה מורכבות מתערובת של חומר פלסטי וגומי. אורך החיים שלהן הוא ארוך ומשתנה בהתאם לסוגן, והן מספקות את אחד הפתרונות היעילים ביותר לאיטום הגג. כדי ליישם אותן צריך להלחים אותן על זפת או בטון, אף על פי שיש גם פתרונות אחרים, ולשם כך צריך לוודא שהגג כולו מפונה מחפצים, וכאן נכנס החיסרון שלהן שמשפיע על מחירן – אם למשל יש חפצים או דודי שמש שמוברגים לגג, איטום גג ביריעות ביטומניות יצריך לפנות אותם ראשית ורק אז להתחיל בעבודה. תהליך הפינוי הזה משפיע על המחיר שתשלמו עבור העבודה כולה. עם זאת, התוצאה שתתקבל היא הטובה ביותר שניתן לשאוף אליה באיטום.

סוגי יריעות ביטומניות

היריעות הביטומניות מגיעות ב-2 סוגים:

· יריעות ביטומניות app – הסוג הנפוץ יותר של היריעות, שנחשב לעמיד מאוד בפני שמש וטמפרטורות גבוהות. איתו מומלץ לאטום גגות ברוב המקרים.

· יריעות ביטומניות sbsהסוג הפחות נפוץ של היריעות, איתו נהוג לאטום בעיקר מרתפים או מקלטים. אם משתמשים בו לאיטום גג, זה יהיה אך ורק באזורים שבהם הטמפרטורה קרה ועל גגות שלא חשופים לשמש, משום שמדובר בחומר אלסטי שמאבד את צורתו בטמפרטורות גבוהות.

יריעות 4 / 5 מ"מ

היריעות מגיעות גם ב-2 גדלי עובי – 4 ו-5 מ"מ. לרוב משתמשים ביריעות בעובי 5 מ"מ, שהן חזקות יותר ושניתן להשתמש בהן בשכבה אחת בלבד. אפשר ליישם 2 שכבות של יריעות 5 מ"מ – לרוב עושים זאת במבנים תעשייתיים ועל פי התקן יש לעשות זאת גם במקרה של גגות מרוצפים. יש קבלני איטום שנוהגים ליישם יריעות 4 מ"מ בשתי שכבות על הגג, אך מומלץ להימנע מכך. אך כשמגיע הזמן שבו צריכות יריעות ביטומניות תחזוקה, ניתן לעשות זאת בעזרת שכבה של יריעות בעובי 4 מ"מ.

יריעות מעוצבות להדבקה

בנוסף לכל, יש גם יריעות מיוחדות שמצופות בגרנולית ולהן מספר יתרונות – הראשון הוא שהן מגיעות בעיצובים מיוחדים, כך שניתן להתקין יריעות ביטומניות דמוי רעפים ולקבל תוצאה שנראית יפה לעין. השנייה היא שהן נדבקות בעזרת דבק ולא צריך להלחים אותן. עם זאת, יריעות ביטומניות לגג רעפים מגיעות רק בעובי 3.5 מ"מ והן נחשבות ליקרות יותר.

מפרט לאיטום גגות ביריעות ביטומניות

לפניכם שלבי ביצוע העבודה במקרה של מערכות חד או דו שכבתיות:

איטום גגות ביריעות ביטומניות במערכת חד שכבתית

· מורחים פריימר ביטומני 101 ומחכים 3-5 שעות לייבוש. אם מיישמים את היריעות על גבי יריעות ישנות, משתמשים בפריימר 120 ומחכים 24 שעות.

· מלחימים ברולקות יריעות חיזוק ברוחב 30 ס"מ, וכך גם במרזבים ובהגבהות שקיימות בגג.

· מיישמים שכבה של יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ עם ציפוי אגרט בהיר. היישום מתבצע החל מאף המים או פני המעקה. אם יש אף מים, מורחים בקצה של היריעה מסטיק 244, ואם אין מקבעים סרגל אלומיניום בקצה של היריעה ברולקה ומורחים מעליו את אותו החומר.

· צובעים את הפס שבין היריעות למקומות שבהם יש ביטומן גלוי בצבע אלומיניום על בסיס ביטומני. את המסטיק הביטומני צובעים גם כן לאחר כשבועיים.

איטום גג עם יריעות ביטומניות במערכת דו שכבתית

· קבלן איטום ביריעות ביטומניות יתחיל במריחת פריימר ביטומני 101 ויחכה 3-5 שעות שיתייבש, או פריימר 120 אם כבר מותקנות על הגג יריעות ביטומניות. אם מדובר בגג חדש, מורחים שכבת ביטומן אלסטומרי.

· ברולקות מלחימים יריעות חיזוק ברוחב של 30 ס"מ, ואת אותו הדבר עושים במרזבים ובהגבהות שבגג.

· מלחימים שכבה ראשונה של יריעות ביטומניות על הקיר, מעל יריעות החיזוק, ואת השכבה השנייה בהזזה של חצי רוחב על גבי היריעה הראשונה.

· אם יש אף מים מורחים בקצה היריעה מסטיק 244, ואם אין, יש לקבע סרגל אלומיניום ברולקה ולמרוח את החומר עליו.

· היריעה צריכה לעלות על פני המעקה ולהגיע ל-5 ס"מ מהקצה החיצוני שלו, ועל הקצה שלה מורחים מסטיק 244.

· צובעים את פסי החפיה ואת האזורים שבהם יש ביטומן אלסטומרי גלוי עם צבע אלומיניום על בסיס ביטומני. לאחר כשבועיים צובעים את המסטיק הביטומני.

כמה עולה איטום ביריעות ביטומניות?

ערכנו עבורכם סקר מקיף והשוואת מחירים בין קבלני איטום זולים מרחבי הארץ כדי להרכיב את המחירון הבא. המחירים שלפניכם הם הזולים ביותר שתמצאו בארץ, כך שבין שאתם מחפשים להתקין יריעות ביטומניות לבנות או יריעות שחורות, אלו הן העלויות שתשלמו אם תזמינו קבלן איטום זול דרכנו:

 

סוג היריעות / העבודה הנדרשת

איטום ביריעות ביטומניות מחיר

כמה עולה איטום ביריעות ביטומניות 4 מ"מ

לאיטום ראשוני או על יריעות קיימות, לגג בגודל 100 מ"ר

80 – 60 ₪ למטר

מה מחיר איטום ביריעות ביטומניות 5 מ"מ

איטום בשכבה אחת או שתי שכבות – בהתאם לתקן הנדרש – לגג 100 מ"ר

90 – 80 ₪ למטר

מהי עלות יריעות ביטומניות בעיצוב רעפים?

המחיר הוא לגליל בגובה 1 מטר ואורך 10 מטר

החל מ-490 ₪

מה מחיר פינוי הגג לפני האיטום

לפני שמיישמים את היריעות צריך לוודא שהגג מפונה מכל פסולת אפשרית, לרבות, מתכות, עצים ואבנים, ולעיתים צריך גם לפרק דודים

1,450 – 490 ₪