לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם:
טלפון:
יישוב:
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

תיקון גגות

תיקון גגות מכל הסוגים למניעת נזילות – ככה עושים את זה

איך מתקנים גגות רעפים, יריעות שהשתחררו או נקרעו וגגות קלים וכמה עולה לתקן את הגג? המשיכו לקרוא ותגלו את כל התשובות.

נזילה בגג זו בעיה שעלולה להחמיר במהירות אם לא מטפלים בה בזמן, והסיבות שעלולות לגרום לה הן רבות מספור. סביר להניח שכבר אטמתם את הגג שלכם בעבר, אך לאורך השנים או החודשים, תלוי בסוג החומרי האיטום שבהם השתמשו, האיטום נשחק, ואם נוצר נזק לגג עצמו לא יעבור זמן רב עד שתראו סימני רטיבות. אם מדובר בתיקון רציני הוא יכול לארוך יומיים, לכן כדאי לתקן כל בעיה קטנה בגג מיד ברגע שבו היא מתרחשת. אך ככל הנראה תבינו שזה כך רק כשיתחילו להופיע סימנים שיעידו על הבעיה. אנחנו בחברת הראשון באיטום נוכל לסייע לכם באיתור תקלות בגג וטיפול בכל אחת מהן, וכל זאת במחיר זול ומשתלם. הרימו אלינו טלפון, קבלו הצעת מחיר, ונוכל להגיע לתקן את הגג שלכם עוד היום.

 

תיקון גגות מכל הסוגים במחירים הוגנים!
החל מ-20 ש"ח למ"ר
שירות בפריסה ארצית רחבה
ניסיון של למעלה מ-15 שנה בתיקון גגות רעפים
ייעוץ בחינם בבית הלקוח - ללא התחייבות!

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

 תיקון גגות

איך מתבצע תיקון גגות רעפים טרקוטה?

רעפי הטרקוטה שימשו להקמת גגות עוד הרבה לפני שהומצאו רעפי השינגלס, ומסיבה טובה. הם עושים את העבודה כמו שצריך, עמידים מאוד ופשוטים להתקנה. אף על פי שבונים את הגגות האלה כך שיחזיקו מעמד למשך שנים רבות, מפעם לפעם גם הם דורשים תיקון כזה או אחר, אשר משתנה בהתאם לסוג ורמת הנזק שנגרמו לרעפים.

התיקון צריך להיעשות בזהירות, מכיוון שדריכה על הרעפים עלולה לגרום לשבירתם. כדי להימנע מכך אנחנו משתמשים בשמיכה עבה שמחלקת את המשקל שלנו על גבי שטח גדול, וכך איננו לוחצים את משקלנו על רעפים אינדיבידואליים. במקרים אחרים וכשזה מתאפשר אנחנו משתמשים פשוט בסולם או מנוף, אך הכל תלוי במיקום הרעפים שמצריכים תיקון.

תיקון גגות רעפים מתחיל בחשיפת קצוות הרעפים הבעייתיים, ממשיך בהסרת האלמנטים שמחברים אותם למקומם (מסמרים, אפוקסי וכדומה) ומסתיים בהחלפת הרעפים השבורים. אם יש רק סדק קטן ברעפים אפשר לגשר אותו בעזרת שיטות איטום שונות ומגוון חומרי איטום.


איך עושים תיקון גגות רעפים שינגלס?

אם גג השינגלס שלכם כבר בן יותר מ-20 שנה ורוב הרעפים שחוקים, בהחלט הגיע הזמן לתקן אותו. אם חתיכה מהשינגל חסרה יש צורך להחליף אותו, ולשם כך יש להסיר את המסמרים שלו ולאחר מכן למסמר מחדש את השינגל התקין. במקרה שבו אחד הרעפים התעקל מעט, אפשר פשוט להדביק אותו למקומו עם חומר איטום. רעפי שינגלס סדוקים גם לא יצריכו החלפה, ואפשר לסדר אותם על ידי תיקון גגות רעפים עם חומר איטום. את החומר אנחנו מורחים בכמות נדיבה מתחת לסדק ומעליו.

 

איך מבצעים תיקון גג עם יריעות ביטומניות?

האזורים הפגיעים ביותר ביריעות הביטומניות הם אלה שנמצאים בקצוות, אך לעיתים נוצרים נזקים גם באמצע היריעה, וזאת בעקבות חומרים חומציים שיוצרים חורים, כמו למשל לשלשת יונים. לעיתים אנחנו אף נדרשים לפלס מחדש את השיפועים של תשתית הביטומן, אך זאת רק במקרים נדירים. את קצוות היריעות הרופפות ניתן פשוט להלחים מחדש, ולתיקונים נקודתיים אנחנו משתמשים במשחה ביטומנית ולעיתים ביריעות 4 מ"מ. אין כל צורך להחליף את היריעות – תמיד ניתן לתקן אותם בעלות זולה.


איך מתקנים גג קל?

גגות קלים – כפי שהשם שלהם מרמז – עשויים מחומרים קלים שמועדים להישבר כשמפעילים עליהם לחץ רב. בדרך כלל זה לא קורה סתם כך, אך אם תעלו על הגג ותתהלכו עליו אתם עלולים לסדוק אותו. התיקון נעשה בעזרת חומרים אקריליים, פוליאוריטנים או פולימריים, בהתאם לסוג הגג ורמת השיפוע שלו. אנחנו מטפלים בכל החיבורים, מסירים חלודה, ואוטמים את נקודות ההברגה ואת המרווחים שבין הלוחות. לעיתים מתגלה בעיה בשיפוע של הגג אשר גורמת לנזקים ונזילות, ובמקרה שכזה אנחנו נמליץ להתקין את הגג מחדש או שנוכל להתקין עליו יריעות שישפרו את האטימות שלו.

 

מי אחראי על תיקון גג רעפים בבניין משותף?

הדייר שחי ישירות מתחת לגג הרעפים של הבניין אמנם הוא זה שיסבול הכי הרבה מנזילה בו, אך זה לא אומר שהוא האחד שאחראי הבלעדי לתיקון התקלה. הגג הוא חלק מהרכוש המשותף של כל דיירי הבניין, ולכן האחריות על תיקונו חלה על ועד הבית ועל כל דיירי הבניין יחדיו. מסיבה זו, אם אתם גרים בבניין משותף וצריכים להזמין איש איטום שיתקן לכם את הגג, אל תחששו לעשות זאת. כמובן שיש לוודא את הנושא הזה מול ועד הבית כדי להבין את עמדתו לפני שתזמינו אותנו.


כמה עולה תיקון גג?

בסופו של דבר אתם רוצים שהגג שלכם יתוקן, אך במחיר הזול והמשתלם ביותר שיש, ולשמחתכם הגעתם למקום הנכון. כדי שתוכלו לדעת כמה עולה תיקון גג רעפים מחירון זה שלפניכם יוכל לסייע לכם לגלות את התשובה. תמצאו כאן גם עלויות לשירותים נוספים המתלווים לתיקון – הכול במחיר הזול ביותר שיש!

תיקונים לגג

כמה זה עולה

מה עלות החלפת רעפים?

אם העבודה מתבצעת בגובה רב ומצריכה סנפלינג תיתכן תוספת תשלום.

400 – 300 ₪

כמה עולה לבודד גג רעפים?

מבודדים את הגג עם פוליאסטר שמצופה באלומיניום.

70 – 30 ₪ למ"ר

כמה עולה התקנת ארגז רוח בגג?

מטרתו של ארגז הרוח היא למנוע נזקים לחלקו התחתון של הגג.

350 – 150 ₪ למטר אורך

מה מחיר התקנת מרזב בגג?

המרזב מסייע למנוע זליגה של מים לאורך קירות הבית ומנקז מים שנאגרים על הגג.

200 – 100 ₪ למטר אורך

כמה עולה ניקוי מרזב בגג?

מרזב מלוכלך גורם פעמים רבות לבעיות של נזילות.

150 – 50 ₪ למטר אורך

כמה עולה ניקוי לגג?

ביכולתנו לנקות כל סוג של גג, כולל גגות רעפים, וזה נדרש לפני שמבצעים איטום גגות.

25 – 20 ₪ למ"ר