לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום אספלט

איטום אספלט במחיר הזול והמשתלם ביותר

אספלט משמש למגוון רחב מאוד של משטחים. מגגות ועד כבישים, ממגרשי כדורסל שכונתיים ועד מסעות למסילות ברזל. מבחינה חומרית, האספלט מסווג כביטומן ולכן מטבעו נחשב לחומר אטום מבודד ומגן. בדרך כלל על מנת להגיע לרמת הקושי של המשטח, נוהגים לערבב אותו עם חול וחצץ. גם האספלט, כמו כל חומר אחר שמגיע לרף השחיקה שלו, יצריך איטום איכותי ומקצועי.

אצלנו בחברת הראשון באיטום תוכלו ליהנות משירות מעולה ומחירים הוגנים לכל עבודת איטום אספלט ללא קשר לגודל הסדק או סיבת הופעתו כולל מתן אחריות מלאה לביצוע כל עבודה. אנו מתמחים באיטום כבר למעלה מ-15 שנים ופועלים בפריסה ארצית 24 שעות ביממה, כך שתוכלו להזמין עבודות גם מעכשיו לעכשיו, בכל יום ושעה.

איטום אספלט ויישום אספלט קר במחיר הכי זול בארץ!
אוטמים סדקים באספלט וגגות אספלט ומבצעים תיקונים
ניתן לאטום בורות וחורים בכבישים בעזרת אספלט
שירות מקצועי עם אחריות מלאה
קבלני איטום מומלצים עם ניסיון של 15 שנים 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

איטום אספלט בזול

עד כמה עמיד חומר האספלט?

בדרך כלל, ציפויי אספלט מונחים בשכבה דקה בעובי של 3-4 ס"מ ומעל משטח אחר ומספקים הגנה יעילה למשך תקופה ארוכה. ועם זאת איטום אספלט נחשב לאחת עבודות האיטום הנפוצות ביותר: החומר מיושם בדרך כלל במקומות חשופים מאוד לפגעי מזג האוויר והוא מושפע רבות מתזוזות בקרקע הטיפוגרפית, מה שיוצר בשנים האחרונות מודעות הולכת וגוברת ליישום אספלט קר לסתימת בורות וחורים בכבישים שנפערים מידי חורף ומסכנים את ציבור הנהגים.

מהו אספלט קר?

יישום אספלט קר נחשב לפיתרון איטום יעיל ומהיר ביותר כלפי משטחי אספלט, בטון או אבן. אופן האיטום הוא באמצעות טילוא, כך שניתן לתקן במהירות רבה כל בור, תעלה או סדקים שנפערו ובכל מזג אוויר. איטום סדקים באספלט קר, למעשה לא מצריך ייבוש ולכן יוכל להתבצע אפילו בגשם סוער ובהצלחה, מבלי להותיר את המקום חסום לגישה למשך זמן רב.

הידעתם? זהו ההבדל בין זפת לאספלט

הרבה פעמים חל מצב של בלבול בין אספלט וזפת חם – חומר מוצלח מאוד לאיטום יעיל של גגות. יחד עם זאת, כאשר מיושם בגג משטח אספלט המיועד לצרכים שונים ניתן בהחלט לטפל בחורים ובסדקים שהתגלו בו על ידי אספלט קר.

אז מהיכן נובע הבלבול בין איטום גגות אספלט ואיטום גגות בזפת חם? בעבר נהגו להשתמש בגושי אספלט בעת תהליך חימום הזפת, על מנת ליצור חומר איכותי וקשיח, אך עם הזמן התגלה החומר כבעל חימום יתר ובכך פוגע בתכונות החומר שאמור לספק אלסטיות וגם קשיחות יעילה על מנת להימנע מסדקים. האספלט הוצא מהתערובת והפך לחומר איטום מעולה בפני עצמו.

כיצד מתבצע תהליך האיטום?

ביצוע האיטום מחייב פניה לקבלן איטום מקצועי ומנוסה. אם מדובר בבור או סדק על שכבת בטון, אספלט או זפת, ניתן לאטום אותו ביעילות עם אספלט קר. אך כאשר מדובר במשטח שלם שמצריך החלפה (למשל מגרש חניה מאספלט שניזוק לחלוטין), מומלץ לפרק אותו מהיסוד, לאטום את התשתית מאפס ולמרוח מסטיק ביטומני ושכבת פוליאוריטן. לעתים ניתן רק לקלף את ציפוי האספלט על מנת למקם מחדש יריעות ביטומניות שנמצאות מתחתיו ולעתים יהיה ניתן ליצור שכבת הגנה דקה שתשפר את העמידות בתנאי דחיסה ועומס גבוה. 

מחירים ועלויות לעבודת איטום אספלט

אז כמה עולה אספלט קר וביצוע עבודת האיטום? המחיר משתנה על פי גודל השטח הנאטם ומאפייניו. עבור ביקור של קבלן האיטום במקום וקבלת ייעוץ לגבי מהלך האיטום תשלמו כ-150-250 ₪. בדיקת גג שחווה נזילות ונאטם בעבר באמצעות זפת חם וחומרים ביטומנים נהוג לגבות 2-4 ₪ למ"ר. כעת יש להוסיף שק אספלט קר מחיר החומר נע בין 34-60 ₪ ונרכש בשק של 20 ק"ג. כך שהוצאות אלה בתוספת העבודה עצמה יגיעו בדרך כלל ל-300-400 ₪. 

רוצים לברר על מחירי איטום נוספים? עיינו במחירון האיטום המעודכן שלנו!