לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום בית

איטום בית חדש או ישן בעלות זולה

מה החשיבות של בדיקת איטום בבית חדש, באילו חומרים משתמשים כדי לאטום בתים פרטיים, איך זה נעשה בפועל וכמה זה אמור לעלות כשעושים את זה בזול? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות.

איטום בית קרקע זה נושא שקבלני בנייה רבים לא לוקחים ברצינות מספקת, וחבל שזה כך. עם זאת, תיקונים זה דבר שתמיד אפשר לעשות, וכאן בפורטל הראשון באיטום תוכלו למצוא קבלני איטום מומלצים בכל אזור בארץ לכל סוגי עבודות האיטום – בכל שלבי הבנייה. אנחנו נשווה עבורכם בין מחיר איטום בית פרטי שגובה כל קבלן מומלץ באזורכם ונגיש לכם את ההצעות המשתלמות ביותר, מהן אתם תבחרו ותוך דקות ספורות תוכלו להזמין קבלן איטום מומלץ לעבודה בבית.

איטום בית פרטי כולל מרתף וגג במחירים זולים
תיקון ליקויי איטום בבתים חדשים או ישנים
החל מ-60 ש"ח למ"ר
שירות בפריסה ארצית רחבה
איטום בית מקצועי בתהליכי בנייה 
שירותי איטום בית קל עם חומרים שמתאימים לבנייה טרומית
אחריות מלאה על העבודה

 לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום בית פרטי

בדיקת איטום – אפילו לבית חדש

לפי סקרים עדכניים, ב-30% מהבתים החדשים שנבנים בארץ קיימים ליקויי איטום שמצריכים תיקונים לאחר סיום הבנייה. הליקויים האלה נוצרים בעיקר מכיוון שקבלני הבנייה מעוניינים לסיים מהר את העבודה, ולא ממתינים להתייבשות או היטמעות של חומרי איטום בית בבניה כמו שצריך לפני שהם ממשיכים לשלבים הבאים.

הבעיה הגדולה היא שהליקויים האלה נחשפים רק לאחר זמן מסוים, לעיתים אפילו רק אחרי מספר רב של שנים והרבה אחרי שהאחריות של הקבלן תמה, ואז העול של תיקוןאיטום בית פרטי כבר עובר לבעל הדירה וצריך להזמין חברה מקצועית שתעשה זאת כמו שצריך. הליקויים יכולים להתבטא באיטום של הגג, איטום מרפסת, איטום הקירות או האיטום של המרתף.

איטום בית פרטי – פירוט החומרים

לאיטום של בתים פרטיים צריך להשתמש בעיקר ב-2 סוגים של חומרי איטום:

? חומרי איטום ביטומניים משחתיים למריחה או להתזה – החומרים האלה נצמדים היטב לתשתית והם גמישים מאוד. אין צורך להחליק את התשתית לפני שמיישמים אותם, אך הם דורשים פרט חיבור מתאים בינם לבין שכבת טיח שמיישמים מעליהם.

? חומרי איטום צמנטיים משחתיים למריחה – נצמדים היטב לתשתית של שלד הבית, אך הם לא גמישים כמו החומרים הביטומניים, ועל כן צריך להטביע רשת אינטרגלס בין השכבות של החומר כשעוברים על פני חיבורים במבנה. זה אומר שצריך להחליק את התשתית היטב, אך לעומת החומרים הביטומניים, הטיח נצמד לחומרים הצמנטיים טוב יותר.

כפי שאולי כבר הבנתם, כשעושים איטום קירות בית השאלה היא באיזה שלב מתכננים להשקיע יותר – בשלב יישום שכבות הטיח (עם חומרים ביטומניים) או בשלב האיטום עצמו (עם חומרים צמנטיים)

יש לציין שהחומרים האלו הם אמנם העיקריים שבהם עושים שימוש, אך הם לא היחידים. למשל איטום גג בטון ייעשה לרוב בעזרת יריעות ביטומניות שמלחימים ישירות על הגג. פרט לכך, איטום בית קל יעשה לא רק עם משחות ביטומניות, אלא גם עם משחות אקריליות ופוליאוריטניות, וכן עם יריעות PVCשנחשבות לקלות יותר מאשר היריעות הביטומניות.

איטום יסודות בית – שלב אחרי שלב

כשמדובר באיטום כללי לבית, מתחילים עם מריחת פריימר ביטומני על גבי כל השטח שצריך לאטום, ומחכים מספר שעות לייבוש. לאחר מכן מורחים או מתיזים חומר איטום בתים ב-2-3 שכבות, ולאחר שהחומר מתייבש במלואו משלימים את האיטום מסביב לתשתית הצנרת ולאלמנטים חודרים אחרים – את זה עושים עם מסטיק ביטומני סמיך.

כמה עולה איטום בית?

קשה מאוד לענות על שאלה שכזו סתם כך, משום שהכול תלוי ברמת האיטום הקיימת לעומת העבודה שצריכה להיעשות. לפניכם כמה דוגמאות מתוך מחירון האיטום שלנו, בו תוכלו לראות מחירי איטום מומלצים לסוגי עבודות שונות של איטום בית פרטי:

מה אוטמים?

עלות איטום בית פרטי

איטום קירות פנימיים בבית פרטי

בעזרת חומרים צמנטיים או ביטומניים, לא כולל שירותי צביעה

90 – 70 ₪ למ"ר

איטום מרתפים בבית פרטי

עם יריעות ביטומניות וחומרים נוזליים

 

70 – 60 ₪ למ"ר

איטום קירות אמבטיה בבית פרטי

ניתן לאטום כל סוג של קיר, לרבות קירות בלוק וגבס – כולל צביעה עם חומרים שמונעים אגירת לחות

החל מ-140 ₪ למ"ר

איטום רצפת מרתף

למינימום של 50 מ"ר

100 – 80 ₪ למ"ר

איטום קירות חיצוניים בבית פרטי

בעזרת סילר להתזה – המחיר הוא לקיר אחד ולשטח של 10 מ"ר

2,000 – 1,500 ₪

איטום גגות רעפים או בטון בבית פרטי

בעזרת יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים או חומרים פולימריים

100 – 30 ₪ למ"ר