לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות באור עקיבא

איטום גגות באור עקיבא ומניעת חדירת מים למבנה

אחת הבעיות במבנים ישנים וחדשים כאחד היא בעיית האיטום. הבעיה באה לידי ביטוי בחורף. לפעמים, בעיקר בבניינים משותפים שבהם יש על הגג כמה דודי שמש, מתרחשת חדירה של מים לקומות העליונות גם במקרים שבהם דוד שמש דולף בצורה משמעותית לאורך זמן. ביצוע איטום גגות באור עקיבא עשוי למנוע את חדירת המים למבנה ואת הנזקים הנלווים אליה. המומחים של הראשון באיטום הם קבלנים מיומנים המבצעים את מלאכת האיטום על הצד הטוב ביותר. מתי בעצם יש צורך באיטום גגות? מתי כדאי לבצע את האיטום? מי מממן את האיטום ולמה? אילו סוגי גגות קיימים? אילו סוגי איטום יעילים קיימים? איך לבחור את קבלן האיטום הטוב ביותר? תוכלו למצוא את כל התשובות כאן.


 איטום גגות באור עקיבא במחיר הזול בישראל!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות איטום מוצלחות: איטום ביריעות ביטומניות, זיפות גגות ועוד
איטום לכל סוגי הגגות ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר
מבצעים לאיטום גג בעונת הקיץ
איטום לגגות ישנים ולגג אחרי הבנייה
ייעוץ בחינם ע"י קבלן איטום עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גגות באור עקיבא במחיר זול

למה יש צורך באיטום גגות?

הגג הוא חלק חשוב מאד במבנה. הוא מגן על המבנה בכללותו מפני חדירה של רטיבות ושל מפגעים אחרים לתוך המבנה. בנוסף, הגג הוא נדבך חשוב מאד בשמירה על היציבות של המבנה. כאשר מתרחשת חדירה של מים מהגג לחלקים הפנימיים של המבנה, יש צורך לבצע איטום גגות מרוצפים באור עקיבא, לאטום את הגג ולהפסיק את החדירה. אחרת, חדירת המים תגיע גם לקומות התחתונות. את עבודת האיטום יש צורך לבצע זמן קצר ככל האפשר אחרי שמתברר שיש חדירה של מים למבנה. בבנייני מגורים משותפים עדיף לבצע את האיטום בכל תקופה מוגדרת. זאת במטרה למנוע אפשרות לחדירת מים ורטיבות למבנה. קבלן איטום גגות באור עקיבא יבצע איטום מקצועי ואיכותי ויעצור את החדירה של רטיבות למבנה.

מתי כדאי לבצע איטום גגות באור עקיבא?

חשוב לבצע את האיטום גם אם לכאורה עדיין לא התגלתה חדירה של מים לתוך הקירות הפנימיים במבנה. החלטה מוקדמת על ביצוע איטום גגות בטון או סוג אחר של איטום, מאפשרת לבעלי המבנה והדיירים בו לבחור את המועד הרצוי להם לביצוע עבודות איטום. בדרך כלל, המועד הנכון ביותר לביצוע איטום גג באור עקיבא הוא האביב, או לכל המאוחר התחלת הקיץ. ביצוע של איטום בעונת החורף עלול ללקות בחסר אם זמן קצר אחרי האיטום התחילו לרדת גשמים, שלמעשה הפחיתו את היעילות של האיטום כאמור בצורה ניכרת. ביצוע איטום בעונת הסתיו הוא אכן אפשרי, אבל אז יכול להיות שגשם אחד פתאומי יפתיע ויחבל ביעילות האיטום. אבל אם הצורך דחוף, כדאי וצריך לבצע איטום בכל עת.

מי צריך לממן איטום גגות ולמה?

החוק בישראל קובע כי האיטום צריך להיות ממומן על ידי כלל הדיירים בבניין משותף. עם זאת, אם הגג הוא נכס פרטי ששייך לאחד הדיירים, עליו מוטלת החובה לבצע איטום של גג. אם הגג הוא משותף, ואם לכל אחד מדיירי הבית יש גישה חופשית אליו, גם חובת המימון של האיטום היא משותפת. בדרך כלל, עבודת איטום כמו זיפות גגות בבניינים משותפים מוזמנת על ידי וועד הבית או חברת הניהול. הממונים על הנושא בוחרים את אנשי האיטום ואת סוג האיטום שיבוצע. זאת תוך שהם לוקחים בחשבון את הצרכים של המבנה ואת היכולת של כל אחד מהדיירים בבניין לממן את חלקו בתשלום עבור האיטום. העלות של איטום גגות באור עקיבא היא בדרך כלל כמה מאות שקלים למשפחה, תלוי בסוג האיטום.

איך אוטמים גגות רעפים וגגות בטון?

במבנים שונים יש סוגים שונים של גגות. בהתאם, יש גם כמה וכמה שיטות איטום אפשריות. אופן האיטום צריך, כמובן, להיות מותאם לסוג הגג. עם סוגי הגגות הקיימים ניתן למנות גגות רעפים – גגות המותקנים בדרך כלל על בתים פרטיים או מבנים חד קומתיים או דו קומתיים. גג הרעפים מעניק למבנה מראה ייחודי. עם זאת, מלאכת איטום גגות רעפים באור עקיבא והתחזוקה של הגג דורשות מיומנות ומקצועיות. סוג נוסף של גג הוא גג בטון. גם כאן, למרות שלכאורה נראה שגגות כאלה הם חזקים, נדרשת בהם מעת לעת מלאכת איטום. זאת אחרי תיקון פגמים ונזקים על ידי איש איטום באור עקיבא עוד לפני ביצוע האיטום, איטום ללא תיקונים איננו יעיל.

איך מבצעים איטום גגות מסוגים שונים?

סוגים שונים של גגות מחייבים סוגים שונים של איטום. להלן טבלה המפרטת חלק מסוגי הגגות ואת שיטות האיטום המתאימות להם:

סוג הגג

סוג האיטום

איך מתבצע האיטום

גג רעפים

יריעות ביטומניות

קבלני איטום מנוסים פורשים את היריעות הביטומניות אחרי שהסירו את הרעפים. בהמשך הרעפים מותקנים שוב. כך נשמר המראה של הגג, יחד עם איטום מושלם שלו.

גג מרוצף

דבק אקרילי, יריעות ביטומניות, זיפות

גג מרוצף אפשר לאטום בשיטות שונות. בחלק מהשיטות נדרשת הסרת המרצפות לצורך האיטום. במקרים אחרים אפשר לבצע איטום מבלי להסיר את המרצפות.

גג פאנל מבודד

יריעות ביטומניות או התזה של חומר איטום

אי אפשר לאטום גג פאנל מבודד באמצעות זפת, כי החום עלול לפגוע בגג. לכן מה שנשאר הוא איטום באמצעות פאנלים סולאריים, שהוא סוג בידוד יעיל מאד, לחילופין, התזת חומר מבודד על הגג ועל נקודות ההברגה והחיבור שלו יכולה להיות יעילה. בשני המקרים, הבידוד מתבצע אחרי ביצוע תיקונים של סדקים, חורים ובעיות אחרות בגג.

באיזה שיטת איטום מומלץ לבחור לאיטום הגג באור עקיבא?

בטבלה הבאה נביא לידיעתכם סוגים שונים של איטום ולאילו גגות הם מתאימים.

סוג האיטום

איך אוטמים

לאיזה גג זה מתאים

זיפות גגות

תיקון בעיות בגג, חימום זפת ופיזור שלו על פני הגג. בנוסף לאיטום, יש לסייד בכל שנה את הגג למניעת התייבשות והיסדקות של הזפת.

שיטת זיפות מתאימה בדרך כלל לגגות בטון. היא יכולה להתאים גם בגגות מרוצפים, אם מסירים את המרצפות לפני ביצוע האיטום ומחזירים אותן לאחר מכן.

יריעות ביטומניות

פרישת יריעות ביטומניות מבודדות על הגג

מתאים למעשה לכל סוגי הגג, כולל גג רעפים. היריעות הביטומניות לא דורשות חימום. עם זאת, ההתקנה שלהן חייבת להיות מקצועית. כמו כן, חובה לבצע תיקונים של סדקים ונזילות בגג לפני ביצוע העבודה.

איטום בחומרים אקריליים

איטום באמצעות חומרים המותזים או נמרחים על הגג

איטום בחומרים אקריליים שונים מתאים לגגות מרוצפים או לאיטום גג פאנל מבודד

איך לבחור חברת איטום איכותית ואמינה?

אחת השאלות המתעוררות, אחרי קבלת ההחלטה לבצע את האיטום בגג המבנה, היא שאלת הבחירה של חברת איטום גגות באור עקיבא. הדרך המקובלת לבחירת חברת האיטום היא הסתייעות במי שכבר ביצע בבניין המגורים שלו עבודה כזאת והוא יכול להמליץ על חברה שהוא מכיר. שיטת בחירה נוספת היא הסתייעות באתרי אינטרנט מקצועיים. אתרים כאלה מפרסמים פרטים של מומחים המבצעים איטום ביריעות ביטומניות או איטום גגות בשיטות אחרות, כמו למשל קבלנים המתמחים בביצוע זיפות גגות.

אם יש לכם צורך ועניין לבצע איטום גגות באור עקיבא בצורה מקצועית ובאיכות הגבוהה ביותר, זה בהחלט המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת, והמומחים של הראשון באיטום יחזרו אליכם במהרה. הם ילמדו את הצרכים שלכם ויתאימו את סוג האיטום לסוג הגג, כמו גם להעדפות הספציפיים של בעלי המבנה והדיירים בו.