לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות ביקנעם

איטום גגות ביקנעם עם חברת איטום מקצועית

תחזוקת מבנה היא עניין מסובך. ככל שהמבנה מאסיבי יותר מצד אחד וישן יותר מצד שני, כך התחזוקה שלו הופכת למורכבת יותר. אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם בכל עת הוא איטום גגות ביקנעם לבתים פרטיים, בתים משותפים ומבנים ציבוריים. איטום איכותי של הגג חוסך עבודות תחזוקה רבות ושומר על המבנה במצב טוב לאורך זמן. המומחים של הראשון באיטום מתמחים בכל הסוגים הקיימים של איטום גג. מהו בעצם איטום גגות? למה חשוב כל כך לשמור על גגות אטומים באופן קבוע? מהו גג מרוצף ומה ניתן לעשות בהקשר אליו? איך בוחרים חברת איטום איכותית? מה ההבדל בין זיפות, יריעות ביטומניות ואיטום אקרילי? גלו כאן ועכשיו.


 איטום גגות ביקנעם במחיר הזול בישראל!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
איטום בשיטות מתקדמות ויעילות
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר בלבד
מטפלים בנזילות מגגות או מקירות חיצוניים ופנימיים
מבצע מיוחד לאיטום גג ביקנעם לפונים דרך האתר
ייעוץ עם קבלן איטום עם ניסיון של למעלה מ-15 שנים - בחינם!


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גגות ביקנעם במחיר זול

למה לאטום גגות ומה זה בעצם איטום?

הגג הוא החלק המגן על המבנה מפני חדירה של רטיבות ולכלוך מבחוץ. ההגנה הזאת חשובה תמיד, ועל אחת כמה וכמה בעונת החורף, שבה יורדים לעיתים גשמים ממש חזקים. גג אטום היטב יכול למנוע גם חדירת רטיבות מדוד שמש דולף או שהתפוצץ, וכן חדירת מים מצינור דולף ובכלל. איטום גגות ביקנעם פירושה בעצם חסימת האפשרויות של חדירת מים מהגג או דרך הגג אל תוך החללים הפנימיים של המבנה. איטום גגות מתבצע בשיטות שונות ובאמצעות מגוון אפשרי רחב של חומרי איטום. למען הסר ספק – כל חומרי האיטום הם איכותיים. עם זאת, קבלן איטום גגות ביקנעם שמכיר את העבודה יכול וצריך להתאים את סוג הבידוד לסוג הגג.

איך לבצע איטום גגות מרוצפים ביעילות?

איטום של גג מרוצף צריך להתבצע בצורה מקצועית ומדויקת. זאת במטרה למנוע חזרה של בעיות הדליפה מהגג. איטום גגות מרוצפים ביקנעם מתחיל בפינוי הגג. בשלב הבא מסירים את המרצפות ומבצעים תיקונים בגג, אם נדרשים. התיקונים כוללים תיקוני חורים וסדקים וכן תיקון או הוספה של מרזב ותיקון השיפועים המובילים אליו. בשלב הבא נמרחים החומרים המבודדים – יריעות ביטומניות או זפת. בדומה לביצוע של איטום גגות בטון, חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי, ולא להזניח את התיקונים בגג לפני האיטום.

מתי כדאי לבצע איטום גגות ביקנעם?

כשמדברים על המועד הנכון לביצוע האיטום, הכוונה היא תמיד שאת הביצוע של איטום גג ביקנעם כדאי לבצע בעונות שאינן גשומות. אבל במדינת ישראל, שתשעה חודשים בשנה אין בה גשם, זה אומר שכמעט כל השנה אפשר לבצע איטום של גג. יחד עם זאת, מפתיע לגלות שחלק משמעותי מעבודות האיטום מתבצע בחורף. זאת כשהדיירים במבנה או בבית פרטי מרגישים דליפת מים בגלל הגשם. בעונות החורף, איטום וזיפות גגות היא אפשרית, רק אם יש כמה ימים של שמש. בדרך כלל, בגלל הביקוש, המחיר של איטום גגות רעפים ביקנעם בחורף עלול להיות יקר, ביחס למחיר שהיה אפשר לקבל בקיץ.

איך לבחור חברת איטום איכותית?

הבחירה של חברת האיטום צריכה להתבסס על שתי אמות מידה:

1. מקצועיות:מומחה לביצוע איטום הוא קבלן איטום המכיר את התחום ויודע לבצע עבודות איטום איכותיות. איש איטום ביקנעם שהוא בעל מקצוע גם צובר בדרך כלל מוניטין והמלצות.

2. זמינות: חברת איטום גגות ביקנעם או איש איטום חייבים להתאים את עצמם ללקוח, לדרישות ולצרכים שלו.

בחלק גדול מהמקרים, ההמלצות על אנשי איטום עוברות מפה לפה. יש היום גם אתרי אינטרנט שונים, שבהם ניתן לקבל המלצות. בדרך כלל, אתר אינטרנט שבו יש הסבר ממצה ומובן על שיטת האיטום יכול להצביע גם על הרמה המקצועית של מבצעי העבודה.

ההבדלים העיקריים בין סוגי איטום שונים

כשמדובר באיטום גגות, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להתאים את סוג האיטום לסוג הגג. בהמשך המאמר נביא כמה דוגמאות לסוגי גגות וסוגי איטום. איטום ביריעות ביטומניות, לדוגמה, יכול להתאים לאיטום גגות בטון, גגות מרוצפים וגגות רעפים. אבל בכל אחד מהמקרים, תידרש הכנה שונה לאיטום הזה וזמן העבודה יהיה שונה. גם זיפות גגות ביקנעם דורש הכנה דומה. עם זאת, גגות שנמרח עליהם זפת דורשים סיוד בכל שנה, כדי למנוע או להפחית היווצרות של סדקים בגג. סוג נוסף של איטום הוא האיטום האקרילי – אבל איטום כזה מתאים לגגות איסכורית או גגות קלים ויכול לתת רק פתרון חלקי, אם בכלל, בגגות רעפים או גגות מרוצפים בהתאמה.

סוגים שונים של גגות ואיזה איטום מתאים להם

סוג הגג

סוג איטום

איך מבצעים את האיטום

גג בטון ביקנעם

זיפות גגות, יריעות ביטומניות

איטום גגות ביקנעם יכול להתבצע באמצעות מריחת זפת על הגג. הזפת חודר לסדקים וחורים שונים בגג, ממלא אותם ובכך מונע בעצם חדירת נוזלים לתוך המבנה. היריעות הביטומניות נפרשות בצורה מקצועית על הגג ויוצרות את אותו האפקט של הזיפות. 

גג איסכורית

חומר איטום פוליאוריטני

בשלב הראשון מתיזים חומר יסוד שאמור להחזיק את האיטום. בשלב הבא מורחים (או מתיזים) שכבת חומר פוליאוריטני אחת או יותר, לפי הצורך. זאת עד להשגת איטום מלא ואיכותי של הגג. יש להמתין 24 שעות לייבוש האיטום.

גג מרוצף

יריעות ביטומניות, זיפות גג, איטום נקודתי

איטום גג מרוצף מחייב לרוב הסרת המרצפות. לאחר מכן מבוצעים תיקונים הכרחיים בגג. בשלב הבא מניחים את היריעות או מורחים את הזפת. לאחר שחומר האיטום מתייבש, מחזירים את המרצפות.

גג רעפים

יריעות ביטומניות, חומרים אקריליים

איטום גג רעפים דורש לרוב הסרת הרעפים. לאחר מכן מבוצעים תיקונים בגג. בשלב הבא מורחים את היריעות הביטומניות ומחזירים את הרעפים. איטום באמצעות חומרים אקריליים לא מחייב הסרת הרעפים, אבל הוא גם פחות יעיל.

סוגי איטום ולאיזה גג הם מתאימים

סוג האיטום

איך מבצעים את האיטום

סוגי גגות שהאיטום מתאים

יריעות ביטומניות

האיטום מתבצע באמצעות פרישת היריעות הביטומניות. זאת אחרי ניקוי הגג והסרת מרצפות ורעפים, אם קיימים. אלה יוחזרו אחרי האיטום.

גגות רעפים, גגות מרוצפים, גגות בטון

זיפות גגות

ניקוי והכנת הגג, מריחת הזפת המחומם. חייבים לסייד בכל שנה. בגגות מרוצפים או רעפים יוסרו המרצפות לפני הזיפות ויוחזרו אחריו.

גגות בטון, גגות מרוצפים, גגות רעפים

איטום אקרילי

איטום אקרילי נמרח על הגג, אחרי פעולות ניקוי והכנה. תחילה מורחים חומר יסוד, ואחרי שהוא מתייבש מורחים או מתיזים את חומר הבידוד האקרילי.

גגות איסכורית, גגות קלים, איטום נקודתי בגגות מרוצפים