לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות במרכז

איטום גגות במרכז – אנחנו מסדרים לכם מחיר זול ומשתלם

איך אוטמים גגות שנפוצים באזור המרכז, כמה עולה איטום גגות במרכז, האם בדיקת הצפה וביטוח כלולים במחיר האיטום ואיך אפשר לחסוך כמה שיותר על איטום הגג? המשיכו לקרוא וגלו את כל התשובות כבר עכשיו.

אין דבר נורא יותר מגג דולף. לא משנה כמה תתחננו, הדליפה לא תיפסק סתם כך, וצריך יהיה לשרוד אותה עד אשר ייגמרו הגשמים בעזרת הרבה דליים במקרה הטוב. במקרה הרע הדליפה תהרוס לכם את המבנה או את מה שנמצא בתוכו, ולכן כדי לוודא שהגג שלכם אטום כמו שצריך עוד לפני שתתחיל דליפה שכזו. עם זאת, אתם בטח רוצים לחסוך כמה שיותר כסף על איטום, ובדיוק בשביל זה הקמנו את פורטל הראשון באיטום. אנחנו משווים בין המחירים שגובים קבלני האיטום המומלצים ביותר באזורכם ודואגים למצוא לכם את הצעת המחיר הזולה ביותר לאיטום הגג שלכם. איתנו תוכלו להיות בטוחים שיש מי שדואג לגג ולכיס שלכם, ונוכל אפילו לסדר לכם איטום לגג מעכשיו לעכשיו במחיר סופר משתלם – דבר נדיר מאוד במרכז הארץ, אך לא אצלנו.


 איטום גגות במרכז במחיר הזול בישראל!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
מבצעים את האיטום בשיטות מוצלחות ובטוחות: זיפות גג, יריעות ביטומניות ועוד
אוטמים את כל סוגי הגגות כולל גגות קלים, מרוצפים, גגות רעפים ועוד
מספקים מבצעים למזמינים איטום גג דרך האתר 
טיפול בנזילות באזור המרכז מהגג או מקירות חיצוניים או פנימיים
ייעוץ בחינם על ידי קבלן איטום מנוסה ומומלץ


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איטום גגות במרכז במחיר מבצע

איטום גג במרכז לפי סוג גג

לא סתם יש שלל שיטות של איטום, כי כפי שאתם יכולים לשער, כל שיטה מתאימה לגג אחר. עם זאת, לעיתים ניתן לאטום את אותו הגג במספר שיטות, ולפניכם פירוט על מנת שתוכלו לדעת מה השיטה שיכולה להתאים לגג שלכם.

?איטום גגות בטון במרכזנהוג לזפת גגות לכל הפחות, ובדרך כלל לשלב עם זה גם יריעות ביטומניות, שמספקות איטום איכותי הרבה יותר ולמשך זמן רב, עד עשרות שנים. אם מעדיפים לעבוד בשיטה אחרת, אפשר לאטום גם עם חומרים פולימריים או אקריליים, אך זה בהתאם לשיפוע של הגג.

?איטום גגות קלים – ניתן להשתמש ביריעות ביטומניות, אך לרוב אין צורך להשקיע הרבה ואפשר גם ליישם יריעות PVC זולות יותר. מומלץ מאוד לאטום את נקודות החיבור וההברגה של הגג עם חומרים אקריליים או פולימריים גמישים, וניתן לעיתים גם להסתפק באיטום נקודתי שכזה.

?איטום גגות מרוצפים במרכז ישנן שתי דרכים שבהן ניתן לגשת לאיטום של גג שכזה. דרך אחת היא לאטום אך ורק בין הרצפות, אולם שיטה זו תהיה מוגבלת ביעילותה. מה שעדיף לעשות זה לפרק את הרצפות, ליישם יריעות ביטומניות, לשפר את הניקוז ולרצף מחדש.

?איטום גג אסבסט – אף על פי שגגות שכאלה נפוצים פחות כיום, עדיין יש לא מעט כאלה וגם הם מצריכים איטום מקצועי. בשביל לאטום אותם צריך לקבל אישורים מיוחדים, זאת למעט תיקונים נקודתיים קטנים, ומשתמשים בחומרים אקריליים לשם כך.

? איטום גגות רעפים במרכזאיטום גג של בית פרטי ייעשה בשיטה שנבחרת על פי סוג הרעפים. לעיתים צריך להשתמש בחומרים אקריליים ולפעמים בחומרים פולימריים, כשניתן אף לאטום עם יריעות ביטומניות נצמדות מיוחדות. יש כאלה שאפילו מגיעות בעיצוב של רעפים, כך שהן לא מהוות מטרד אסתטי.

כמה עולה לאטום גגות במרכז?

המחיר שתשלמו על האיטום תלוי בשלל גורמים. ביניהם התקופה בשנה וסוג הגג שצריך לאטום, אך מה שהכי משפיע זה שיטת האיטום שבה צריך לעסוק. יש שיטות יעילות יותר ושיטות יעילות פחות, כשהיעילות נמדדת על פי משך הזמן שבו הגג יישאר אטום בעזרת השיטה. כמובן שהשיטות היעילות יותר עולות יותר, אך בטווח הארוך מדובר בחיסכון לא קטן. זאת מכיוון שאיטום חד פעמי עם יריעות ביטומניות שיצריכו רק תיקונים קטנים יהיה משתלם הרבה יותר מאשר זיפות גגות במרכז אחת לכמה שנים. לפניכם המחירון שלנו, שנחשב לזול ביותר במרכז ובו תוכלו לראות כמה יעלה לכם לאטום את הגג:

שיטות איטום

איזה גג אוטמים

כמה עולה לאטום גג במרכז

איטום ביריעות ביטומניות

יש 2 סוגי יריעות – SBS ו-APP, והיריעות נבחרות על פי סוג הגג או האיטום שכבר קיים עליו

גג בטון, גג רעפים, גג מרוצף, גג קל

125 – 60 ₪ למ"ר

איטום עם יריעות PVC

יריעות שלא מצריכות הלחמה, אך מצריכות שיטה אחרת לאחזקתן במקומן

גגות קלים וגגות ירוקים

100 – 60 ₪ למ"ר

איטום וזיפות גגות

מזפתים את הגג כדי לבודד אותו באופן יעיל למשך מספר שנים – מומלץ לשלב עם יריעות

לאיטום גג רעפים וגג בטון

75 – 25 ₪ למ"ר

איטום בהתזה

מעבירים משאבה מלמטה אל הגג ומתיזים את חומרה האיטום ישירות עליו

גג בטון בגובה נמוך, גגות משופעים וגגות עם דודי שמש שלא מאפשרים פרישת יריעות ביטומניות

100 – 85 ₪ למ"ר

איטום עם חומרים ביטומניים משחתיים

לתיקונים נקודתיים באיטום או ביריעות

גגות עם יריעות ביטומניות וכשלים באיטום, וכן באזורים בגג שבהם לא ניתן לאטום עם יריעות

החל מ-500 ₪

איטום במריחה

מורחים חומרים אקריליים על הגג, שמספקים הגנה מינימלית אך יעילה

גג מרוצף עם שיפוע וניקוז

75 – 50 ₪

בדיקת הצפה כלולה במחיר

כדי לוודא שהעבודה נעשתה על הצד הטוב ביותר וכמו שצריך, יש לבצע בדיקת הצפה בסיומה. שימו לב שלא תמיד עושים את זה, מכיוון שבמקרים מסוימים הצפה דווקא עלולה להרוס את האיטום, למשל כשמשתמשים בחומרים אקריליים. אך אם למשל אטמו את הגג עם יריעות ביטומניות, ישנה חשיבות לביצוע בדיקת הצפה על מנת לוודא שהיריעות הולחמו כמו שצריך ושלא קיימים שום כשלים ונקודות שאינן אטומות. על כן בסיום העבודה איש איטום במרכז יישאר כדי להציף את הגג ולבדוק שיש ניקוז תקין ושאין כשלים, וזה כבר יהיה כלול במחיר.

כל המחירים לאיטום במרכז גם כוללים אחריות

מאחר שכל קבלן איטום גגות במרכז רוצה להבטיח לכם שעבודתו נעשית כמו שצריך, אלו המומלצים שאיתם אנחנו עובדים יספקו לכם גם אחריות על האיטום. עם זאת, עליכם לוודא מה כוללת האחריות ומתי היא אינה בתוקף, כי אם למשל אטמו לכם גג רעפים ועליתם עליו, ועקב כך הרסתם את שכבת האיטום, לא תהיו זכאים להחזר כספי או תיקון נקודתי לאיטום בחינם. בררו מול קבלן איטום שיגיע אליכם מה תנאי האחריות שאתם מקבלים ולכמה זמן היא תקפה.

חוסכים לכם בעלויות – 20% הנחה לאיטום בקיץ

אנחנו מעדיפים שלקוחותינו לא יחכו לחורף כדי לאטום את הגג שלהם. לא רק שבעייתי מאוד לאטום גג שכבר רטוב, אלא שגם איננו מעוניינים שתיתקלו בבעיה שתצריך מכם להזמין חברת איטום גגות במרכז מעכשיו לעכשיו. חשוב שתדעו שהחורף הוא התקופה העמוסה ביותר לקבלני האיטום, לכן כדאי מאוד שתהיו חכמים וכן תזמינו איטום גג בזמן.

בשביל זה אנחנו מציעים לכם 20% הנחה על איטום בקיץ, ואנחנו ממליצים בחום שתיקחו את ההצעה הזו ותטפלו בגג שלכם לפני שמגיעים הגשמים – זה ימנע מכם הרבה בעיות, שכן רטיבות בגג לא נפתרת רק בעזרת איטום. יהיה עליכם להתמודד עם התפוררות של הקירות, התפתחות עובש ופטריות ועוד דברים לא נעימים אחרים שקרו בגלל הרטיבות שממנה הגג שלכם סבל.