לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בנהריה

איטום גגות בנהריה עם קבלן איטום מומלץ

נהוג לחשוב כי איטום גגות צריך להתבצע בחורף, בתקופת הגשמים, אך זו מחשבה לא נכונה. חומרי האיטום שמיישמים על הגג חייבים להתייבש היטב על מנת לספק שכבת הגנה לגג, ככה שמי הגשמים לא יוכלו לחדור דרך חריצים או סדקים בגגות. אם אתם עדיין דוחים את האיטום לרגע האחרון, חשוב שתדעו כי המחיר של איטום גגות בנהריה יהיה יקר הרבה יותר במידה ותבחרו לחכות עם הבעיה עד הרגע האחרון. בין אם מדובר באיטום גג בבניין משותף ובין אם יש צורך לאטום גג של בית פרטי, אנחנו בחברת הראשון באיטום נוכל לספק לכם שירות מקצועי ואמין של איטום גגות בכל רגע נתון.

 

 איטום לגג בנהריה במחיר ללא תחרות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 איטום גגות עם 100% הצלחה
מבצע מיוחד לאיטום גג בנהריה לפונים דרך האתר
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור נזילות
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות בנהריה

קבלן איטום גגות בנהריה שאפשר לסמוך עליו – איך מזהים אותו?

בתחום האיטום אין מקום לפשרות כי כל ביצוע לקוי עלול לגרום לדליפה, נזקים לרכוש ונזק למבנה. לכן חשוב לבחור קבלן איטום גג בנהריה עם רישיון וניסיון של 15 שנה מינימום. אם לא בטוחים איזה קבלן איטום לבחור, יש כמה סימנים שכדאי לבדוק ולברר מראש:

√ תעודת אוטם מורשה בתוקף

√ שימוש בזפת תקני מסוג 25/75

√ לוודא שימוש ביריעות שסוכמו (פיברגלס, משוריינות, ביטומניות או PVC)

√ סיוד שנתי לאחר עבודת איטום בזפת חמה (בתשלום נפרד)

√ תעודת אחריות, חשבונית וקבלה בסיום העבודה

 

למה ממליצים על יריעות ביטומניות לאיטום הגג?

יריעות ביטומניות מגיעות בעובי של 4 או 5 מ"מ. היריעות העבות הן המומלצות יותר והיתרון שלהן בא לידי ביטוי בעמידות לתקופה ארוכה של 10-15 שנה. היריעות עשויות תרכובת של אספלט וחומרים פלסטיים ומלבד גגות ניתן גם לאטום איתן מרפסות.

את היריעות מדביקים לגג באמצעות חימום בלהבה, או במילים אחרות הלחמה. עם זאת, כדאי לדעת שיש הבדל בין 2 סוגים של יריעות:

1. יריעות APP – אלו יריעות עמידות לשמש שמומלצות לשימוש בכל רחבי הארץ. הן מעט יקרות יותר, אך ככל שהגג גדול כך המחיר למטר יורד.

2. יריעות SBS – יריעות ביטומניות שעמידות בעיקר לקור. יכולות להחזיק מעמד בטמפרטורות של מתחת לאפס, לכן מתאימות יותר לאיטום מרתפים.

מבחינת מחירים, יריעות ביטומניות בעובי של 4 מ"מ יעלו 130-150 ש"ח לגליל של 10 מטר. יריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ יעלו 130-150 ש"ח לגליל של 7 מטר.

 

זיפות גגות בנהריה – יתרונות וחסרונות

זיפות מתאים לאיטום גגות בתנאים שבהם לא ניתן להניח יריעות, או אם רוצים לחסוך בהוצאות. קודם מורחים את הזפת החמה על הגג ואז פורשים יריעה שעוזרת להחזיק אותו. במידה וקיימים דודים וקולטים, צריך להזיז אותם על מנת לבצע את המריחה בצורה יסודית וכדי שאף טיפת מים לא תחדור פנימה. החסרונות הם תחזוקה רבה, עמידות מוגבלת וסוגי זפת שלא עומדים בתקן.

זפת היא חומר איטום קלאסי בגלל שהיא גמישה ואטומה מפני חדירת מים. בשביל לשפר את ביצועי הזפת, צריך ליישם אותה בשתי שכבות ובין כל שכבה להוסיף יריעות פיברגלס. כמו כן, יש להלבין אתה הזפת לאחר העבודה כדי למנוע מהשמש לחמם אותה ולחדש את ההלבנה כל שנה על מנת להגן עליה מפני סדקים. חבית זפת עולה 700-800 ש"ח והיא אמורה להספיק לגג של בית פרטי או בניין בגודל של 90-110 מ"ר.

 

מהם חומרים אלסטיים לאיטום גגות?

חומרים אלסטיים מיועדים להזרקה או מריחה במילוי סדקים ורווחים גדולים. הם פחות מתאימים לאיטום של כל הגג ועלולים להתקלף אם השיפועים לא מדויקים, אך הם נחשבים לאפקטיביים כחומרי איטום לחורים וסדקים.

כאן המקום להזכיר שחומרי איטום נדבקים בצורה אופטימאלית רק לחומרי איטום מאותה משפחה. כך למשל זפת תיצמד היטב לביטומן, חומר צמנטי לחומר צמנטי וחומר אקרילי או אלסטי לחומר עם תכונות דומות. מבחינה פרקטית, המשמעות היא שאם רוצים להחליף חומר איטום – צריך להוסיף שכבת בסיס שמתאימה לחומר החדש. זה כמובן מייקר את העבודה, לכן עדיף לבחור מראש חומרי איטום מאותה משפחה.

 

איטום לפי סוג הגג – איך ועם אילו חומרים עושים את זה?

בחירת חומרי איטום תלויה בתקציב ובסוג הגג. הנה למשל כמה עבודות שיכול איש איטום בנהריה לבצע בפרויקטים שונים:

סוג הגג

תהליך האיטום

מחיר משוער

גגות בטון עם שיפועים לא תקינים

תקרה נוזלת בגלל מים שעומדים על הגג. מבצעים שיפועים חדשים באמצעות בטון קל וחומר צמנטי ולאחר מכן אוטמים את עם יריעות ביטומניות בעובי של 5 מ"מ

200-350 ש"ח למ"ר

גג שטוח בבניין מגורים

מנקים את הגג באופן יסודי ובעיקר מתחת לדודי שמש וליד מרזבים שוטפים וממתינים לייבוש במשך 24 שעות. מפרקים את חלקי האיטום הישנים וחותכים את שכבות האיטום במקומות שבהם קיימת נפיחות. מסירים מהגג אלמנטים שחדרו לשכבות האיטום הקיימות ומבצעים בדיקה יסודית של כל האזורים בהם קיימים חיבורים בין הגג לקירות כדי להסיר חלקי בטון או טיח רופפים. מורחים פריימר ביטומני, ממתינים לייבוש ומיישמים בהלחמה מערכת חד שכבתית מיריעות ביטומניות בעובי 5 מ"מ מסוג APP

85-120 ש"ח למ"ר

איטום גגות רעפים של בתים פרטיים

מנקים את הלכלוך על הרעפים ובתעלות הפנימיות של כל רעף. מבצעים איטום נקודתי בחומרים אקריליים סביב צינורות נשם, רגלי דווקים או קולטי שמש ואנטנות. מחליפים רעפים שבורים כדי שהשיפוע יהיה תקני והמים יזרמו למטה

100-120 ש"ח למ"ר

גגות מרוצפים בבניין ישן

מפרקים את הריצוף ואת כל שכבות האיטום הישנות. מבצעים איטום מחדש בשתי שכבות של יריעות ביטומניות בעובי 4 או 5 מ"מ לפי התקן. מציפים את הגג למשך שבוע ומרצפים מחדש

90-150 ש"ח למ"ר

לסיכום, קיימים המון פתרונות איטום שיכולים להכין את הגג לחורף. כדי להבטיח ביצועים מעולים ב-100% הצלחה, כדאי לדבר עם חברת איטום גגות בנהריה עם ניסיון עשיר ולהזמין קבלן איטום מנוסה, מקצועי ואמין.