לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בנס ציונה

איטום גגות בנס ציונה והתאמת סוג האיטום הנדרש לגג

איטום גגות הוא אחד הדברים החשובים ביותר שהבעלים והדיירים במבנה כל שהוא חייבים לדאוג לו מעת לעת. איטום גגות בנס ציונה הוא חשוב לשמירה על שלמות המבנה והיציבות שלו. קבלני איטום של הראשון באיטום אמונים על ביצוע עבודות איטום ברמה גבוהה, תוך התאמה של חומר האיטום הנדרש לאופי העבודה ולסוג הספציפי של גג המבנה. מהי בעצם המטרה של איטום גגות? מי אחראי לבצע את עבודת האיטום? מתי כדאי לבצע איטום גגות? מהם סוגי הגגות הקיימים ואיך מתאימים להם את סוג האיטום? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן ועכשיו!


איטום גג בנס ציונה במחיר ללא תחרות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
 איטום גגות עם 100% הצלחה
מבצע מיוחד לאיטום גג בנס ציונה לפונים דרך האתר
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור נזילות
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!

לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות בנס ציונה במחיר מבצע

איטום גגות – מי צריך את זה ולמה?

אחד הדברים הפשוטים שכל אדם מבין ויודע הוא שחדירה של מים לתוך מבנה עלולה לגרום לו נזקים לא מעטים. ככל שחדירת המים ממושכת ועמוקה יותר, כך הנזקים המצטברים גדולים יותר ולעיתים דורשים עבודות תיקון משמעותיות ויקרות. איטום גגות בנס ציונה עשוי למנוע או לכל הפחות לעכב את חדירת המים לתוך המבנה. למרות שלכאורה הדבר נוגע רק למי שמתגורר בקומות העליונות, הרי שלמעשה מדובר באחריות משותפת של כל הדיירים והבעלים של המבנה איטום גגות בזמן. זאת משום שבטווח הארוך הנזקים משפיעים על כולם.  

מי אחראי לבצע את עבודת האיטום?

האחריות לביצוע עבודות האיטום של גג המבנה היא משותפת לכל הדיירים במבנה. מי שמרכז את נושא האיטום הוא, מטבע הדברים, הוועד של דיירי המבנה. במבנים מרובי דיירים, חברת הניהול של המבנה אחראית לביצוע עבודות איטום גגות מרוצפים בנס ציונה. הממונים על ביצוע העבודה אחראים גם על מציאת קבלן איטום מיומן ומנוסה. הדרך הנכונה לבחור קבלן איטום גגות בנס ציונה היא שילוב בין הרמה המקצועית שלו, הצעת המחיר שהוא נותן והיכולת שלו לבצע את עבודת האיטום בתוך זמן סביר.

מתי כדאי לבצע איטום הגג שלכם בנס ציונה?

למעשה, עבודת האיטום של הגג צריכה להתבצע בזמן שהגג יבש. עבודת איטום שמתבצעת בעיצומה של תקופה גשומה עלולה להשיג את המטרה רק באופן חלקי. מאחר שהצורך באיטום איננו בגדר הפתעה, אפשר לתכנן עבודת איטום גגות בטון ולבצע אותה בזמן האופטימלי עבור כל הדיירים. חודשי האביב הם המתאימים ביותר – הגג כבר יבש, אין גשם באופק ומזג האוויר חם אבל לא חם מדיי. אבל למי שלא הספיק, גם חודשי הקיץ והסתיו הם מתאימים. אבל במקרים כאלה, הגשם עלול להגיע לפני שהעבודה בוצעה כמו שצריך. איטום גג בנס ציונה צריך להתבצע בצורה טובה ובלי לחץ, על ידי אנשי איטום איכותיים המכירים את הנושא.

מה הם סוגי האיטום הפופולריים ביותר?

נכון להיום קיימים כמה וכמה סוגים של גגות העשויים מחומרים שונים. באופן כללי אפשר לומר כי איטום וזיפות גגות מתאים לגגות בטון, עם או בלי שכבת איטום קודמת. איטום ביריעות ביטומניות עשוי גם הוא להתאים לגגות כאלה, אבל יכול להתאים גם לאיטום גגות קלים. יריעות ביטומניות עשויות להחזיק מעמד תקופה ארוכה ולחסוך לדיירים ולבעלי הבתים במבנה ממון רב לאורך זמן. אפילו גג אסבסט, שהוא מסוג הגגות שהולכים ונעלמים, ניתן לאטימה באמצעות חומרים מיוחדים.

מהם סוגי האיטום הקיימים?

עם סוגי האיטום קיימים ניתן למנות את הזפת – שהוא חומר האיטום המוכר והוותיק ביותר. עם זאת, הזפת מתאים רק למגוון מצומצם של מקרים ויש לחדש אותו בכל שלוש שנים. איטום גגות רעפים בנס ציונה יכול להתבצע גם באמצעות יריעות ביטומניות או חומרים ביטומניים משחתיים. סוג אחר ובלתי שגרתי של איטום אשר איש איטום בנס ציונה יכול להציע מעת לעת הוא איטום באמצעות PVC. מדובר באיטום יעיל מאד בעיקר כשמדובר בגגות קלים.

איך לבחור חברת איטום בנס ציונה?

בעשורים האחרונים השתרשה בקרב בעלי בתים ודיירים במבנים משותפים ובתים פרטיים ההבנה שאיטום נכון המבוצע בזמן חוסך בסיכומו של עניין הרבה כסף. הביקוש גרם לכך שיש היום בשוק בעלי מקצוע פרטיים רבים וחברות שונות. לפיכך, חשוב לבחור חברת איטום על בסיס אמות מידה מקצועיות. השילוב הנכון הוא של הצעת מחיר הוגנת, יחד אם אחריות על העבודה לפרק זמן מוגדר מראש. עבודות זיפות גגות בנס ציונה עשויות לקבל אחריות לתקופות שונות, בהתאם לסוג של איטום ואופי העבודה. עם זאת, חשוב לשים לב גם לתנאים שבהם ניתנת האחריות. לדוגמה – זיפות גגות מחייב עבודת סיוד מדי שנה, שהיא תנאי להמשך האחריות של המומחה על העבודה.

איך אוטמים סוגים שונים של גגות בנס ציונה?

להלן רשימת סוגים של גגות, בצירוף סוג אפשרי אחד או יותר של חומרי איטום:

סוגי גגות

סוג האיטום

איך אוטמים

גג בטון

איטום באמצעות זפת חם, יריעות ביטומניות או אקריליות

גגות בטון ישנים או חדשים, עם או בלי שכבת איטום קודמת

גגות קלים

יריעות ביטומניות, PVC, חומרים אקריליים או פוליאוריטנים

ההמלצה בגגות כאלה היא איטום באמצעות חומרים אקריליים או פוליאוריטנים המיועדים מלכתחילה לגגות פח

גג מרוצף

חומרים אקריליים או פוליאוריטנים, חומרים ביטומניים משחתיים, יריעות ביטומניות

בדרך כלל מבצעים איטום של גג מרוצף ללא הרמת מרצפות

גג אסבסט

חומרים מיוחדים לאיטום גגות אסבסט

חומרים שמנטרלים את הסיבים של האסבסט. יש לקבל אישורים מתאימים לביצוע העבודה

גג רעפים

חומרים אקריליים או פולימרים

יש להתרים את חומר האיטום לסוג הרעפים – נדרשת עצת מומחה

סוגי איטום וחומרי איטום – איך לנצל אותם נכון?

להלן טבלה של חומרי איטום ואילו גגות אפשר לאטום באמצעותם:

סוג איטום

לאיזה גג זה מתאים

הערות

זפת

גגות בטון

איטום גגות בטון ישנים או חדשים, עם / ללא שכבת איטום קודמת

חומרים אקריליים ופולימרים

גגות בטון, גגות פאנל מבודד, גגות איסכורית, גגות רעפים, גגות קלים

הסוג הספציפי של החומרים האקריליים עשוי להשתנות בהתאם לסוג הגג

יריעות ביטומניות / חומרים ביטומניים משחתיים

גגות מרוצפים, גגות קלים, גגות בטון

איטום ללא צורך בהרמת מרצפות

PVC

גגות קלים

הצמדת PVC לגג

חומרים מיוחדים לגגות אסבסט

גגות אסבסט

החומרים אמורים לנטרל את הסיבים של האסבסט

למה חשוב לבצע איטום גגות אחת לזמן מה?

שאלת המועד לביצוע עבודת האיטום היא חשובה. יש מבנים שהדיירים בהם מחליטים על ביצוע עבודה רק אחרי שמתחילה חדירה של מים לקומות העליונות. ואולם במבנים מסודרים שהדיירים בהם מבינים את חשיבות הנושא, איטום גגות בנס ציונה מתבצע בצורה תקופתית, בלי קשר לקיומה או אי קיומה של נזילה בתקרה ובכלל. אם יש לכם עניין לבצע איטום של גג המבנה ועבודות איטום נוספות, הגעתם למקום הנכון. המומחים של הראשון באיטום יבדקו את הגג ויציעו לכם את שיטת הבידוד והאיטום הנכונה והמתאימה ביותר לגג שלכם. צרו קשר כעת והבטיחו לעצמכם שקט נפשי לשנים ארוכות. חשוב לדעת שהשקעה באיטום הגג כעת חוסכת הוצאות גדולות יותר על שיפוצים ותיקונים שעלולים להידרש כתוצאה מחדירה של מים למבנה.