לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בקרית גת

איטום גגות בקרית גת והתאמת סוג האיטום לגג

אחת הבעיות היותר מציקות שמתעוררות בעיקר בעונת החורף היא חדירה של מים ורטיבות מהגג לתוך החלקים הפנימיים של המבנה. בכל המקרים, בלי יוצא מן הכלל, הרטיבות וחדירה של מים, מקורן בעובדה שנדרש איטום גגות בקרית גת בגלל איטום לקוי. המומחים המקצועיים של הראשון באיטום מסייעים לדיירים ולבעלים של מבני מגורים ומבנים עסקיים לבצע את האיטום האיכותי ביותר. מה זה בעצם איטום גגות ומי צריך את זה? אילו סוגים של גגות קיימים ואיך מתאימים אליהם את האיטום? איך מתבצע איטום גגות? להלן התשובות.


 איטום גג בקרית גת במחיר ללא תחרות!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות יעילות לאיטום: איטום עם יריעות ביטומניות, זיפות ועוד
מחיר מיוחד לאיטום גג בקרית גת בעונות החמות
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור הנזילה
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!


לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

איטום גגות בקרית גת עם אחריות

מי צריך לבצע איטום גגות בקרית גת ולמה?

הגג הוא ההגנה הטובה ביותר למבנה מפני חדירה של רטיבות ולחות לחללים הפנימיים שלו. לא מדובר רק בחללים הפנימיים, דירות או משרדים בקומה העליונה אלא מדובר בחדירת מים לכל המבנה. איטום גגות בקרית גת עשוי למנוע את חדירת הרטיבות ולאפשר לדיירים ולמשתמשים בחללים הפנימיים של המבנה לנהל חיים תקינים גם בימות החורף הקרים והגשומים. למעשה, כל מבנה צריך לחדש את האיטום בגג מדי כמה שנים, לא משנה אם למבנה יש גג מרוצף, שאז נדרש איטום גגות מרוצפים בקרית גת, או אם יש לו גג רעפים, גג בטון או אחד מסוגי הגגות הקלים הקיימים. בכל מקרה, הזמנה של קבלן איטום מקצועי היא הכרחית, מדי כמה שנים.

סוגים שונים של גגות וההבדלים ביניהם בעניין האיטום

יש מגוון רחב של סוגי גגות. לכל אחד מהסוגים מתאים סוג ספציפי של איטום. עם זאת, יש גגות אשר קבלן איטום גגות בקרית גת יכול להחליט איזה איטום לבצע. בדרך כלל, הקבלן ישתדל לבחור את סוג האיטום המתאים ביותר, שישרוד את מספר השנים הרב ביותר. זאת בהתאם למגבלות שהדיירים מציבים. דוגמה טובה לכך היא איטום גגות בטון שאפשר לבצע אותו בכמה אופנים – איטום בזפת, יריעות ביטומניות וחומרים אקריליים. מנגד, יש מקרים שבהם איטום גג בקרית גת יכול להתבצע אך ורק בסוג אחד של איטום. למשל, איטום גגות פנל מבודד יכול להבתצע באמצעות איטום אקרילי. זאת, כמובן, כשמדובר בגג קטן עד בינוני.

איך לבחור חברת איטום גגות ועל מה צריך להקפיד?

בחירת החברה או קבלני איטום שיבצעו עבורכם איטום גגות בקרית גת איננה פשוטה. איש איטום צריך להיות מיומן בעבודה המקצועית ולהכיר את כל שיטות האיטום הקיימות. אנשי איטום צריכים לדעת איך לבצע איטום גגות רעפים בקרית גת, כמו גם איטום גגות בטון, איסכורית וגגות אחרים. המבחר הגדול של מבנים ושל גגות מחייב כל איש איטום בקרית גת להכיר היטב את סוגי האיטום הקיימים ואת התכשירים שנועדו לשמור על הבריאות של הדיירים במבנה ושל העובדים כאחד.

מה התהליך של איטום גגות בקרית גת?

דבר ראשון אשר חברת איטום גגות בקרית גת עושה הוא פינוי הגג מכל חפץ או מכשיר שלא אמור להיות שם ואפשר לפנות אותו. לפעמים, מי שעושים את העבודה הם דיירי המבנה או קבלן אחר. בהמשך, מתבצע ניקוי הגג. זאת על מנת להסיר שאריות של לכלוך וחומרי איטום שונים. לאחר מכן מתוקנים כל מיני ליקויים בגג, החל מסדקים וכלה בחורים גדולים. במקרים מסוימים, משנים את השיפועים של הגג כדי לזרז את זרימת המים ממנו והחלאה בימים גשומים. איטום ביריעות ביטומניות או כל שיטת איטום אחרת, כולל זיפות גגות, מתבצעים רק אחרי שהגג נקי ותקין, אחרת, היעילות של האיטם מוטלת בספק.

סוגים שונים של גגות ואיך מבודדים אותם?

סוג הגג

סוג איטום

איך מבצעים את האיטום

איטום גג איסכורית

יריעות ביטומניות, איטום אקרילי

מפנים את הגג ומנקים שאריות איטום קודם. זאת כיוון שהשרידים של איטום קודם שלא נוקו כהלכה עלולים להפריע או להזיק לאיטום החדש. בשלב הבא מתקנים סדקים וחורים בגג ובמערה. בהמשך, פורשים את היריעות הביטומניות.

גג בטון מרוצף

זיפות גגות בקרית גת, יריעות ביטומניות. יש צורך להסיר את המרצפות.

מסירים את הריצוף ומנקים את הגג משאריות חומרי בידוד ואיטום קיימים. מתקנים חורדים וסדקים. בהמשך, מזפתים את הגג או פורשים את היריעות הביטומניות. בתום העבודה מחזירים את המרצפות.

גג פאנל בקריית גת

איטום אקרילי בהתזה

מנקים היטב את הגג ומתקנים חורים וסדקים. ללא תיקון הזה עלול להיווצר מצב שהבידוד לא יהיה יעיל ומים יחדרו דרך סדקים, חורים או שברים בגג או המעקה שלו. בהמשך מתיזים או מורחים את חומר האיטום האקרילי על הגג. איטום אקרילי הוא שיטת איטום יעילה, אבל יכולה להתבצע רק בגגות קטנים.

שיטות איטום, סוגי איטום ולאיזה גג הם מתאימים

סוג האיטום

איך מבצעים את האיטום

לאילו סוגי גגות האיטום מתאים

איטום וזיפות גגות

שלב א" - מנקים את הגג מלכלוך ושאריות איטום קודמות. זאת על מנת לשפר את הסיכויים של האיטום החדש להיקלט. אם יש שראיות של איטום קודם, הן עלולות לפגוע. בנוסף, יש סוגים של איטום שפשוט לא הולכים ביחד. בשלב ב" - אוטמים סדקים וחורים. אי אפשר לדלג על השלב הזה כיוון שככל שיש בגג סדקים, חורים או פגמים אחרים, כך הסיכויים של האיטום החדש להצליח פוחתים. שלב ג" -  מבצעים את זיפות הגג.

גגות בטון שיש עליהם דודי שמש, מזגנים ועוד.

איטום באמצעות יריעות ביטומניות

שלב א" – פינוי הגג מחפצים שונים ככל שניתן. ככל שהגג פנוי יותר, כך מלאכת האיטום תהיה קלה יותר והתוצאות יהיו טובות יותר. שלב ב" – ניקוי הגג והסרת שאריות חומרי איטום קודמים. שלב ג" – סתימת סדקים וחורים בגג. שלב ד" – ביצוע איטום גגות עם יריעות ביטומניות.

גג בטון, גג בטון מרוצף, גגות רעפים, גגות איסכורית וגגות קלים בכלל.

איטום גגות עם חומרים אקריליים

בשלב הראשון מנקים היטב את הגג. הניקיון כולל הסרת בידוד קודם. בשלב השני אוטמים חריצים, חורים וסדקים, אם ישנם, בגג. בשלב השלישי מורחים או מתיזים את חומר הבידוד על הגג.

בעיקר גגות קלים, מתאים רק לגגות קטנים.