לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות בתל מונד

איטום גגות בתל מונד – סוגי איטום וההתאמה שלהם למבנה

גג המבנה דורש לא פעם טיפול משל עצמו. הוא יכול להיות משופע, עם רעפים או שטוח לחלוטין ובכל מקרה עליכם לדאוג לאיטום שלו. כאשר הגג לא אטום, אפילו בנקודה קטנה מאד שלו, המים יגיעו בסופו של דבר לביתנו. אלו מכם שכבר מצאו כתם רטיבות על התקרה צריכים לדעת כי הנטייה של המים היא למצוא את הדרך הנוחה להם לחלחל מטה ולכן לא תמיד בעיית האיטום היא בדיוק מעל לאותה הנקודה. איטום גגות בתל מונד נעשה בשלב הבניה ולאחר מכן אחת למספר שנים.

חשוב לדעת כי איטום שנעשה פעם אחת אינו מספיק לכל חיי המבנה וכמובן, אם לא נעשתה העבודה במסגרת הבניה משמעות הדבר היא שבטוח תראו בעתיד רטיבות בבית. הרטיבות עצמה מובילה להיווצרות של עובש, היא מקלפת את הקיר או התקרה והיא אינה נעימה. בחורף, בתקופת הגשמים הטיפול בגג אפשרי אך מורכב ולכן קבלן איטום גגות בתל מונד ימליץ לבצע את עבודות התחזוקה דווקא בקיץ.


 איטם גגות בתל מונד במחיר משתלם לכל כיס
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות איטום יעילות, מוצלחות ובטוחות
הזמינו איטום גג מרוצף בתל מונד, איטום גג בטון, גג רעפים ועוד
מבצע ענק לאיטום גג לפונים דרך האתר!
טיפול בנזילות מהגג או מקירות הבית
ייעוץ בחינם עם קבלן איטום - ניסיון של 15 שנים


לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

איטום גגות בתל מונד עם קבלן איטום מנוסה

סוגי גגות ואיך אוטמים כל אחד?

איטום וזיפות גגות יתבצע בצורה שונה בכל גג ובמצבו. ניתןלאטום גגות חדשים וגגות ישנים, מבטון, בנייה קלה, רעפים וחומרים נוספים. הטבלה הבאה עוזרת לכם להבין איזו עבודת איטום נדרשת בכל סוג גג ומציינת את החומרים המומלצים לשימוש:

סוג הגג

כיצד מתבצע איטום לגג

חומרי איטום גגות מומלצים

איטום גג בטון

גגות בטון עם או בלי שכבת איטום, מתאים לבתים חדשים בסיום הבניה וישנים.

איטום גג בתל מונד יתבצע באמצעות יריעות או תוך שימוש בזפת חם.

השימוש הוא בחומרים אקריליים ופולימריים. מומלץ לשימוש: יריעות בידוד או אלסטקס 75/25.

איטום גג קל

מתאים לסוגי גגות שונים לרבות מבצעים איטום גגות איסכורית, פאנלים וגגות פח.

הדרך הטובה ביותר היא להשתמש בחומרים אקריליים או פולימריים גמישים. אפשר להשתמש גם ביריעות PVC או יריעות ביטומניות.

איטום גגות בתל מונד יתבצע באמצעות יריעות סופרטייט אלומיניום לגגות עשויים פח, היפרדסמו 815, הידרוגג K2.

איטום גג מרוצף

האיטום של הגג יתבצע על גבי הרצפות הקיימות ללא צורך בהרמה או הסרה.

המטרה היא לאטום את המרווחים בין המרצפות ללא כל צורך בהרמתן או הזזתן. נעשה שימוש בחומרים פוליאוריטנים, אקריליים, ביטומניים משחתיים.

חומרים שימושיים לאיטום יהיו: הידרוסיל, הידרומסטיק, היפרדסמו LV וכן היפרדסמו K2-PB

איטום גגות רעפים בתל מונד

אפשר לאטום את כל סוגי גגות הרעפים לרבות שינגלס, חרס וחומרים אחרים.

בהתאם לסוג הרעפים ייקבע החומר ודרך העבודה. לרוב השימוש יהיה באמצעות חומרים אקריליים או פולימריים.

החומרים המובילים יהיו: מאסטר קאפ ושרעף.

איטום גג אסבסט

האסבסט יכול להיות מסוכן מאד ויש לבצע את האיטום רק לאחר אישור מתאים ועם איש איטום בתל מונד שמומחה בתחום זה.

המטרה היא לחסום, לסגור ולנטרל את הסיבים. העבודה חייבת להיות מדויקת וזהירה.

אפשר להשתמש בצבע אקרילי לבן או סיקפלקס FC11 כבעל ניסיון בתחום יוכל לבחור את החומר הנכון למטרה.

מתי מתבצע איטום גגות בתל מונד?

הדרך האידאלית לשמור על המבנה היא לבצע פעולות מנע. ככל שתקפידו לשמור על המבנה כך תוכלו ליהנות ממנו לאורך שנים במינימום תקלות. התעלמות מהגג עלולה להתגלות כלא יעילה ולא נעימה. יש לבצע את האיטום בסיום הבניה. לאחר מכן יש לחזור על הפעולה כל מספר שנים כאשר לעתים האיטום הנוכחי יספיק לשנתיים ולעתים ליותר, תלוי בחומר וגם בשיטת האיטום. למשל, זיפות גגות בתל מונד צריך להתבצע כל שלוש עד חמש שנים. אם נעשתה שכבת זיפות אחת, יש לבצע את האיטום הבא תוך שלוש שנים ואם ישנן שתי שכבות זיפות אפשר לחזור על הפעולה גם עוד שלוש שנים.

מה יקרה אם לא נחזור על פעולת איטום הגג או הזיפות?

איטום גגות בתל מונד צריך להתבצע אחת לתקופה, בהתאם לסוג הגג ושיטת האיטום. התעלמות מצורך לבצע איטום גג עם חומרים איכותיים תוביל בסופו של דבר למצב בו ישנו פתח כלשהו וממנו יגיעו מים. המים שואפים לחלחל ולהגיע לקרקע במהירות האפשרית והם עוצמתיים ונחושים הרבה יותר מכפי שאפשר לדמיין. לכן, גגות שאינם אטומים צפויים להוביל לפגיעה במבנה כולו. אתם עשויים לראות סימנים על התקרה ובמקרים מסוימים לסבול מטפטוף בתוך הבית והרס של המבנה.

מה ההבדל בין זיפות גגות בתל מונד ושימוש ביריעות ביטומניות?

שאלה שיכולה לעלות אצלכם היא מה עדיף לגג שלכם – זיפות או יריעות ורובכם מקבלים את ההחלטה לא רק על פי מה שהכי טוב אלא בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם. באופן כללי אפשר להגיד כי איטום ביריעות ביטומניות יהיה בדרך כלל יקר יותר מאשר זיפות גג וזאת בהתייחס לטווח הקצר. אם אתם מסתכלים על העתיד, היריעות עמידות יותר מאשר הזיפות, הן יעילות באיטום שלהן ואם התנאים על הגג מתאימים מומלץ להשתמש בהן על פני עבודת הזיפות.

מתי יש להעדיף זיפות על פני איטום בעזרת יריעות?

נתחיל מכך שעבודת זיפות גגות בתל מונד היא זולה יותר בטווח הקרוב. היא נותנת מענה לאלו אשר מחפשים פתרון כאן ועכשיו ורוצים להוזיל את המחיר. למרות שהזיפות מחזיק פחות זמן לעומת היריעות, הוא יהיה יעיל יותר במקרה של גג עמוס כמו זה שיש עליו דודי שמש רבים. כמו כן, במקרה שישנם חומרים על הגג כמו איטום אקרילי קודם, לא מומלץ להשתמש ביריעות. מכאן אפשר להבין כי אמנם היריעות מחזיקות מעמד לאורך תקופה ארוכה יותר, אך כדאי לפנות אל חברת איטום גגות בתל מונד שיכולה להציע יותר משיטת איטום אחת כדי שתבחן את הגג ותמליץ על השיטה הנכונה ביותר לאטום אותו.

איטום גגות מרוצפים

לריצוף יש יתרון גדול. הוא הופך את הגג לעמיד יותר לאורך זמן ובמקרה שיש גישה אליו אפשר להשתמש בו ולהפוך אותו לשטח מחייה נוסף. עם זאת, אי אפשר להתעלם ממנו ויש לבצע איטום גגות מרוצפים בתל מונד כבר בסיום תהליך הבנייה. כמו כן, יש לבדוק את הגג אחת למספר שנים ולבצע איטום גג מרוצף עם חומרים אקריליים או פולימריים מתאימים. חומרים אלו לא משנים את הנראות של הגג ולא מחייבים הרמה של המרצפות. יש לציין כי לעתים יש צורך לבצע איטום לאחר שמרצפת נשברה או נפגעה לאורך השנים כיוון שהדבר מוביל גם לפגיעה באיטום.

איטום גגות רעפים בתל מונד

לא תמיד יש צורך לבצע איטום נוסף לגג הרעפים. הרעף יכול להוות פתרון מצוין לגג וכאשר הוא נמצא בשלמותו, המים ירדו למטה במהירות בלי להיכנס לבית. עם זאת יש לבדוק בסיום הבנייה אם יש צורך לבצע עבודות משלימות וכן להזמין קבלן איטום אם נראה שישנה בעיה או כדי לבדוק את הגג. כדאי לדעת כי ניתן לבצע איטום גגות בתל מונד על כל סוגי הרעפים.

הזמינו חברה מקצועית לאיטום הגג שלכם

הגג שלכם הוא המגן של הבית ואתם לא יכולים לזלזל בו. הראשון באיטום מביא ניסיון רב, היכרות עם כל סוגי הגגות ויבצע את העבודה בהתאם לסוג הגג ומצבו. כדי להגן, לשמור ולתחזק את הגג, צרו קשר רק עם קבלני האיטום המומחים בתחום.