לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גג אסבסט

איטום גג האסבסט – איכות ללא פשרות

במבנים ישנים רבים בישראל עדיין נעשה שימוש בגגות אסבסט, בעיקר במבני תעשייה, ועל אף שהם מסוכנים לסביבה, הם נחשבים לבטוחים ביותר נגד שריפות. את הגגות האלה צריך לתחזק באופן קבוע על ידי צביעתם, וכדי לעשות זאת יש להזמין איש מקצוע שקיבל אישור לעבודה עם גגות אסבסט. כדי למצוא איש מקצוע שגובה מחיר איטום גג אסבסט זול, עליכם להשוות בין המחירים של קבלני האיטום השונים, אך למזלכם יש מי שעושה זאת עבורכם ובחינם. כאן באתר הראשון באיטום תוכלו בלחיצת כפתור אחת לקבל כמה הצעות מחיר לאוטמים מומלצים בעלי היתר לעבוד על גגות אסבסט, ואנחנו נמצא לכם את העסקאות המשתלמות ביותר שיש בארץ.

איטום גג אסבסט מחיר החל מ-55 ש"ח למ"ר
אחריות מלאה על העבודה
איטום גגות אסבסט בבית קרקע או בניין משותף
שירות בכל הארץ!

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות 
חייגו: 055-9378-500

איטום גג אסבסט

איטום גגות אסבסט – לא רק נגד נזילות

ידוע שהאסבסט הוא חומר שנחשב מסוכן לבריאות, אך הוא גם מגן יחסית טוב מפני נזילות מים. לכן הבעיה העיקרית עם גגות אסבסט שניזוקו היא לאו דווקא הנזילות שייווצרו בהם, אלא הנזק הבריאותי שהלוחות השבורים יעשו למי שנמצא בסביבתם. האסבסט נוטה להתפורר כשהוא ניזוק, בין שבעקבות עבודות שנעשו בו ובין שבעקבות מפגעים סביבתיים שונים, וכשחלקיקי האבק שלו מרחפים באוויר, ישנה אפשרות לשאוף אותם וזה מוביל למחלות קשות שלא ניתנות לריפוי ומופיעות רק אחרי תקופה ארוכה מרגע החשיפה אליהם.

גגות האסבסט מכילים עד 30% סיבי אסבסט, ותהליך צביעת גג אסבסט בעצם מאפשר למנוע את התפוררות החומר והתפזרותו באוויר. אפילו אם אין נזילה או אם גג האסבסט נראה שלם, חשוב מאוד לצבוע אותו כדי להגן על הבריאות של השוהים בסביבתו, ובנוסף, זה גם עוזר להפחית את הטמפרטורה שתשרור במבנה שעליו הוא מגן.

איזה אישור צריך לאיטום גגות אסבסט

כל עבודת איטום ושיקום גגות אסבסט מצריכה אישור מהוועדה הטכנית לאבק מזיק, זאת במידה שלא מדובר בעבודה קטנה ונקודתית. את הבקשה מגיש קבלן איטום עם רישיון לעסוק באסבסט, ורק אחרי שקיבל את האישור הוא יוכל להתחיל לבצע את העבודה. בנוסף, יש למנות מפקח שיהיה נוכח במקום בזמן העבודה ולפנות מהאזור אנשים שלא צריכים להיות בו עד שהיא תסתיים. אם אתם מעוניינים לקבל פטור מהיתר עבודת אסבסט, כמו למשל כשעולה רק צורך לפנות לוח אסבסט אחד, עליכם לענות על התנאים הבאים:

• לא בוצעה עבודה מצומצמת ללא היתר במהלך השנתיים שקדמו לביצוע העבודה המצומצמת הנוכחית

• המבנה שבו נעשית העבודה הוא לא בית ספר או מוסד לימודי שבו לומדים יותר מ-10 תלמידים

• השטח של לוחות האסבסט לא עולה על 50 מ"ר

• הלוחות אינם שרופים, סדוקים או שבורים בהיקף שעולה על שליש מכמות האסבסט שמותקן במבנה.

חומרי צביעת אסבסט חיצוני

כדי לוודא שהעבודה אכן תיעשה בהתאם לתקנות של המשרד להגנת הסביבה, יש להשתמש אך ורק במוצרים שעומדים בתכונות הבאות:

• חומר המריחה או ההתזה צריך להיות עשיר בדבק (לפחות 35%), בעל כושר חדירה והתחברות גבוהה, עליו לשפר את תכונות האיטום ולהיות מותאם ליישומי חוץ.

• שכבת הצבע השנייה צריכה להיות של צבע יסוד קושר.

• שכבת הצבע השלישית צריכה להיות צבע אקרילי טהור על בסיס מים שמתאים ליישומי חוץ.

שימו לב שצריך להימנע ככל הניתן מהמתנה ממושכת בין מריחת שכבות הצבע, על אף שיש לחכות שיתייבש במלואו. זאת על מנת לצמצם ככל הניתן הצטברות של אבק או לכלוך על הגג, אשר יפגעו באיכות הצביעה והאטימה.

איך אוטמים גג אסבסט?

חומרים נפוצים לאיטום כמו יריעות ביטומניות או יריעות PVC לא נחשבים ליעילים על גגות אסבסט, משום שהם לא מנטרלים את הסיבים המסוכנים שלו. לכן יש לפעול בדרך מעט שונה מאשר זו שבה אוטמים גגות אחרים, ועבודת האיטום צריכה להתבצע בזהירות רבה ואך ורק על ידי איש מקצוע שיודע כיצד לטפל בגגות אסבסט עם סיכון מזערי לבריאותו ולבריאותם של אחרים. לפניכם סדר העבודה התקין:

1. תחילה מחליפים לוחות סדוקים או שבורים, ומרטיבים את כל הלוחות הקיימים כדי להקטין את שחרור סיבי האסבסט.

2. לאחר מכן מטאטאים את האסבסט מכתמי עובש וכתמים אחרים, ומפנים את כל הפסולת, כולל הלוחות השבורים, לאתר פסולת מאושר לפי ההוראות של הוועדה הטכנית לאבק מזיק.

3. אם יש ברגים שצברו חלודה מצפים אותם בצבע כמו "המרייט".

4. אוטמים את הלוחות עם חומר איטום לגג אסבסט כמו סיקפלקס 11FC ופריימר. ניתן להשתמש גם בחומרים פוליאוריטנים אחרים.

5. כדי לבודד את הגג צובעים אותו עם צבע אקרילי לבן שאליו מוסיפים 30% חומר מלכד. את החומר אפשר להתיז יש למרוח, ויש ליצור 2-3 שכבות.

כמה עולה איטום גג אסבסט?

אמנם מדובר בעבודה מסוכנת שמצריכה ידע מקצועי ושמירה על כללי זהירות רבים, אך במקרה של צביעת אסבסט מחיר זול זה לא דבר נדיר. עם זאת, לא ניתן להגיד את אותו הדבר כאשר יש צורך להחליף את הלוחות של האסבסט. כדי להחליף לוחות אסבסט יש צורך לפנות את הלוחות הקיימים, ועלות הפינוי מייקרת את העבודה משום שהיא מצריכה אנשי מקצוע בעלי היתרים מיוחדים לעבוד עם אסבסט, וגם התמנה באתרי פסולת ספציפיים שקיימים ברחבי הארץ. עם זאת, אנחנו נדאג לכם למחיר הזול ביותר ונמצא לכם קבלן איטום מומלץ שלא יגבה מכם מחיר יקר שלא לצורך.

סוג העבודה

עלות משוערת

צביעה של גג אסבסט לצורך איטום

העבודה מתבצעת אך ורק עם צבעים שאושרו על ידי המשרד להגנת הסביבה

75 – 55 ₪

התקנת לוחות אסבסט חדשים

המחיר כולל פירוק של גג האסבסט ופינוי הלוחות השבורים לאתר פסולת ייעודי

450 – 400 ₪