לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

יציקת בטקל

יציקת בטקל על גג - למה זה חשוב?

מה זה בטקל, מתי משתמשים בזה, איך מיישמים את החומר על הגג וכמה זה עולה? גלו את כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא.

הזמנתם קבלן איטום מומלץ כדי לפרוש יריעות על הגג שיאטמו אותו מפני מי גשמים, ולהפתעתכם גיליתם שצריך לעשות עבודות נוספות שלא ציפיתם להן. פתאום הקבלן אומר שצריך ליישם גם בטקל על הגג, ואתם חוששים כי על תוספת של יציקת בטקל מחיר העבודה יכפיל את עצמו. דבר ראשון שאתם צריכים לדעת זה שלא מדובר בתוספת משמעותית עד כדי כך למחיר, ודבר שני שצריך לציין זה שהקבלן לא מנסה לעבוד עליכם – אכן צריך להשתמש בבטקל כדי ליישם יריעות במקרים רבים של איטום גגות מרוצפים, ישנים או חדשים.

אם אתם רוצים לוודא שאתם חוסכים כמה שיותר בעלות האיטום של הגג שלכם, אנחנו בפורטל הראשון באיטום נעזור לכם לעשות זאת. ברשותנו ניסיון של מעל 15 שנים בתחום האיטום ואנחנו עוזרים מדי שנה לאלפי ישראלים לחסוך על עבודות שכאלו – הצטרפו אליהם ולא תצטערו כאשר תעשו את האיטום שלכם איתנו.

איטום גגות עם יציקת בטקל במחיר הכי זול - בהתחייבות!
החל מ-35 ש"ח למ"ר (לגג 100 מ"ר ומעלה)
אוטמים גג עם שיפוע באמצעות יציקת בטקל 
מבצעים בידוד טרמי לגגות עם יציקת בטקל 
קבלני איטום גגות מוסמכים עם ניסיון של 15 שנים
שירות בפריסה ארצית רחבה 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייגו: 055-9378-500

יציקת בטקל בזול

מה זה בטקל ולמה צריך את זה?

בטקל, או בשמות אחרים "בטון קל" או "בטון מוקצף", הוא תערובת שעשויה מחול, מלט וחומר מעכב התקשות או חומר מקציף. קבלנים שעובדים בתחום איטום גגות מפני מים משתמשים בחומר הזה ליצירת שיפועים בגג, כששימוש עם בטקל לשיפועים מאפשר ניקוז תקין של מי גשמים אל המרזבים שבגג. אמנם מדובר בתערובת בטון, אך יש להדגיש שמדובר בחומר קל מאוד שלא מפעיל משקל רב על הגג – זאת משום שרוב הנפח שלו הוא פשוט בועות אוויר.

כשמיישמים בטקל מתקבל גם בידוד תרמי ואקוסטי יעיל, אך יש לציין שהבטקל עצמו הוא לא מה שאוטם את הגג מפני מים – על הבטקל צריך להניח יריעות ביטומניות או יריעות PVC, והן אלו שיאטמו את הגג לחלוטין.

איך מיישמים בטקל על הגג?

יציקת בטקל לאיטום גגות מגיעה מוכנה בתוך מערבל בטון, ואת החומר מעבירים מלמטה אל הגג דרך צינור ארוך. מכיוון שמשתמשים בצינור לשפיכת החומר, העבודה נעשית בזריזות, וכך גם העבודה של התקנת היריעות לאחר מכן. זאת משום שהבטקל חוסך את הצורך בשימוש בזפת או בהלחמה כדי להצמיד את היריעות לגג.

מחירון יציקת בטקל – כמה זה עולה?

אתם אולי חוששים שציפוי כל הגג עם בטקל זה עסק יקר, אך תגלו שההפך הוא הנכון, ולמעשה מדובר באחד החומרים הזולים ביותר לעבודות בתחום האיטום. אז כמה עולה יציקת בטקל למטר? בגגות עם שטח קטן מדובר בטווח של בין 50-80 שקלים למ"ר, אך ככל ששטח הגג עולה, משלמים על בטון בטקל מחיר נמוך יותר. כך למשל לגג בשטח של 100 מ"ר המחיר נע בין 35-65 שקלים למ"ר.

כמה דגשים לעבודה עם בטקל לאיטום גג

יש כמה דברים שצריך לציין בנוגע לבטקל, שאת חלקם עליכם לוודא מול קבלן האיטום שמבצע עבורכם את העבודה. ראשית חשוב לציין כי אמנם עלות יציקת בטקל היא לא יקרה כל כך, אך היא מתלווה לעלויות נוספות של יצירת האיטום עצמו, וכדאי לוודא למשל מה מחיר הלחמת יריעות ביטומניות במחירון המעודכן שלנו. שנית, התקן הישראלי של יציקת בטקל לאיטום גגות מפני מים הוא לשיפוע של 1.5%, ויש לוודא שזה אכן מה שהקבלן עושה. דבר אחרון הוא שפרט לבטקל, על הקבלן ליישם גם חומר מבודד נוסף כמו פוליסטירן מוקצף או קלקר על הגג, וחשוב שתוודאו גם את זה בזמן שהוא עושה את עבודתו.