לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

רולקה לאיטום

רולקה לאיטום – מה זה ואיך משתמשים בזה?

אחת הבעיות היותר מוכרות אשר יכולות להשפיע הן על המראה הסופי של משטח לאחר האיטום והן על העמידות שלו מפני חדירה של רטיבות היא הבעיה של איטום הפינות במבנה. לרוב, הפינות הן המקומות הרגישים ביותר והרטיבות נוטה להתרכז בהן ומהן להתפשט הלאה. קבלני איטום מומלצים של הראשון באיטום אמונים על ביצוע איטום גגות, איטום קירות והגנה על המבנה בכללותו מפני חדירה של מים. אחד האמצעים היעילים לצורך השגת התוצאה הרצויה היא איטום הפינות באמצעות רולקה לאיטום. מהי בעצם הרולקה? מהם היתרונות שניתן להפיק באמצעות השימוש בה? באילו מצבים אפשר וכדאי להשתמש ברולקה? את כל התשובות תמצאו כאן.

רולקה לאיטום סדקים, בריכות, מרתפים, גגות ועוד
הכנה לאיטום עם יריעות ביטומניות בעזרת רולקה
מחיר לאיטום הכי זול למ"ר - בהתחייבות!
אחריות מלאה על העבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 
055-9378-500

רולקה לאיטום גגות

איך עושים שימוש נכון ברולקה לאיטום?

הרולקה לצורך איטום היא למעשה אמצעי עזר מצוין שקבלנים רבים בתחום של איטום קירות ואיטום גגות משתמשים בו לא פעם. מדובר למעשה ביציקה מעוגלת, המוצמדת לפינה עליונה או תחתונה במבנה ומונעת בתוך כך את ההצטברות של רטיבות ולחות בתוך הפינה עצמה. עד להמצאת הרולקה הייתה מלאכת האיטום קשה, ולרוב הבעיות והנזילות התחילו בפינות עצמן. כל מי שמתעסק באיטום גגות, קירות או איטום מרפסות, יודע שהמקום הרגיש והקשה ביותר לאיטום הוא הפינות. הזווית שבין הקירות לבין התקרה הופכת את האיטום בנקודות החיבור לבעייתית במקרה הטוב ובלתי אפשרית במקרים פחות טובים. רולקה לאיטום קירות הופכת את החיבור למעוגל יותר, ונוח יותר להצמיד אליו את הבידוד. רולקה שהוצמדה היטב, סוגרת למעשה גם את החורים והסדקים שהתהוו במהלך השנים בפינות העליונות של המבנה.

היתרונות בשימוש ברולקה לאיטום

היתרון המרכזי של הרולקה לאיטום טמון ביכולת שלה לסייע בהשגת תוצאה איכותית, כאשר מבצעים איטום גגות. רולקה לאיטום רצפות מסייעת להגיע לאותה התוצאה, הן על גגות מרוצפים שיש לאטום אותם והן במרפסות פתוחות ומרוצפות, שיש לאטום אותן על פי אותו העיקרון. הסיוע להשגת בידוד איכותי נובע מעצם העובדה שהרולקה מייתרת את הצורך לשמור אח חומרי האיטום כשמגיעים לפינות, ומצד שני מונעת מרטיבות ולחות לחדור למבנה מנקודת החיבור שהיא הנקודה החלשה במבנה.

מתי ובאילו מצבים אפשר וכדאי להשתמש ברולקות?

השימוש ברולקה הוא הדבר הנכון לעשות כאשר מבצעים עבודת איטום גגות או עבודת איטום מרפסות, בעיקר מרצפות חיצוניות שהן חשופות לפגעי מזג האוויר. רולקה לאיטום ובידוד יכולה להיות מורכבת מיריעות ביטומניות או מחומרים אחרים, אשר המומחים לבידוד יכולים ליצור מהם את הרולקה בהתאמה למקום ספציפי. לחילופין, אפשר לעשות שימוש ברולקות מוכנות, שהן כמובן איכותיות לא פחות מרולקות בהכנה מקצועית במקום. עם הסוגים השונים של רולקות ניתן למנות רולקה לאיטום גגות, שבשנים האחרונות אין איש מקצוע בתחום האיטום שלא עושה בה שימוש. סוג אחר של קוצרה היא רולקה לאיטום בריכה, שהיא רולקה המסייעת באיטום מוחלט, יעיל ואיכותי של בריכות בסדרי גודל שונים. ככל שההכנה של הרולקה וההתאמה שלה למטלה הייחודית היא טובה יותר, כך הרולקה עצמה תחזיק מעמד זמן ארוך יותר, ואיתה גם הבידוד לגג, למרפסת או להבדיל אלפי הבדלות, לבריכת השחייה.