לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

תיקון איטום גג

תיקון איטום גג ושמירה על תקינות המבנה

איטום גג של מבנה הוא אחד הדברים שהבעלים והדיירים במבנה חייבים להקפיד עליו. איטום איכותי או תיקון איטום גג בצורה מקצועית יכולים להיות ההבדל בין מבנה רעוע למבנה שהתקינות שלו נשמרת לאורך שנים והדיירים בו נהנים מיציבות וממגורים נוחים. קבלני איטום של הראשון באיטום מתמחים במגוון רחב של סוגי איטום ותיקוני איטום של מגוון סוגי גגות. מה זה בעצם תיקון איטום גג? מה החשיבות של תיקון גג רעפים? כל כמה זמן צריך לתקן איטום גגות? כמה עולה תיקון האיטום של גג? את כל התשובות תוכלו למצוא כאן.

תיקונים לאיטום גגות במחיר שאסור לפספס!
אחריות מלאה על העבודה
תיקוני איטום לגגות שטוחים, שינגלס, בטון ועוד
שימוש בחומרים האיכותיים ביותר
שירות בכל הארץ

לקבלת ייעוץ ללא התחייבות חייגו לטלפון:
 055-9378-500

תיקון איטום גג במחיר משתלם

תיקון איטום גג והמשמעות שלו

כל מי שגר בבניין מגורים יודע שבכל כמה שנים יש לבצע איטום של גג. ואולם רק מעט מודעים לעובדה שלעיתים קרובות יש לבצע תיקון איטום גגות עוד לפני שמחליטים על איטום תקופתי. חורף קשה במיוחד, בעיה בגג עצמו ומגוון סיבות אחרות יוצרים את הצורך לבצע תיקון איטום גג קל או טיפול בגג אחר. דווקא התיקון דורש מקצוענות רבה ויכולת להתמודד עם סוגים שונים של תקלות.

תיקון איטום גג רעפים ומניעת חדירת מי גשמים לתוך המבנה

גג רעפים הוא אחד מסוגי הגגות היותר מועדפים ומקובלים בישראל. עם זאת, גם בגגות מהסוג האמור יכול לקרות שהגג דולף ודורש איטום. לעיתים הבעיה היא מקומית ודורשת תיקון איטום בלבד. מחיר של תיקון איטום גג רעפים או איטום מלא שלו נגזר, כמובן, מאופי התיקון שנדרש ומהיקף העבודה. ככלל, תיקון איטום גגות ובידוד הוא מלאכה הדורשת מקצוענות ומיומנות ומחייבת קבלני איטום מומלצים להכיר מגוון רחב של סוגי גגות ומגוון חומרי איטום, שכל אחד יכול להתאים לסוג אחר של גג. בגגות רעפים, בגלל המבנה שלהם, הטיפול דורש מקצוענות ומיומנות גבוהה במיוחד.

כל כמה זמן צריך תיקון איטום גג?

באופן עקרוני, תיקון של איטום גג נדרש בכל מספר שנים. פגעי מזג האוויר והשינויים המשמעותיים בטמפרטורות בין החורף לבין הקיץ גורמים לבלאי מואץ של חומרים ובכלל זה זפת, טיח, יריעות ביטומניות ובכלל. לכל אחד ידוע שעדיף לבצע תיקון של האיטום בגג בכל מספר שנים באופן יזום, ולא להגיע למצב שבו התיקון מתחייב בגלל נזקים שגורמים לבעיה חמורה ומיידית שיש צורך לטפל בה.

כמה עולה תיקון איטום גג?

העלויות של תיקון איטום בגג עשויות להיות גבוהות במקרים מסוימים. זאת בגלל אופי התיקונים שיש לעשות ומידת האינטנסיביות שלהם. עם זאת, ההמלצה כאן היא לבצע תמיד איטום מלא של כל הגג ולהעדיף תיקון של האיטום בגג רק במקרים ספציפיים, או כפתרון זמני עד שיגיע הזמן לבצע עבודות איטום מלאות. תיקון איטום בגג מטפל בדרך כלל בבעיות באיטום קיים או בחדירה של מים לתוך החלק הפנימי של המבנה למרות שלכאורה הגג אטום. בדרך כלל, אופי התיקון והחומרים שבהם עושים אנשי האיטום שימוש מכתיבים את המחיר של תיקון האיטום.

איך מתקנים את האיטום בסוגים שונים של גגות?

להלן טבלה של סוגי גגות ואופן האיטום שלהם:

סוג הגג

אופן הטיפול

עלות

גג פנל מבודד הוא גג שמשקלו קל והוא מתאים במיוחד לקירוי מבני תעשיה.

איטום של גג פנל מבודד מתבצע באמצעות יריעות ביטומניות מיוחדות או באמצעות חומר פולימרי אחר. החומרים אוטמים את החורים ואת המרווחים בין הלוחות המרכיבים את הגג. איטום כזה יש לחדש ולבצע בו תיקונים מדי כמה שנים.

המחיר יכול לנוע בטווח שבין 30 ₪ למטר ועד 80 ₪ למטר, תלוי בסוג התיקון ובבלאי של הגג הקיים.

גג פוליאוריטן הוא למעשה גג שנאטם באמצעות חומרים פוליאריטנים.

בגגות מזכוכית או פח, ואפילו בגגות מעץ, מומלץ להימנע משימוש ביריעות ביטומניות וסוגי איטום דומים אחרים. במקרים הללו איטום באמצעות פוליאריטן הוא הנכון והנוח ביותר. מדובר בחומר קל לשימוש ובואם בצורה איכותית.

העלות עשויה לנוע בטווח שבין 60 ₪ למטר לבין 100 ₪. הדבר תלוי בסוג הגג ובכמות החומר שבו נעשה שימוש בעת האיטום.

גג שטוח הוא גג שעשוי מחומרים חזקים. גג כזה אינו משופע. מי שבונים בנייני קומות וגם בעלי בתים פרטיים מעדיפים גגות שטוחים שהם חזקים יותר.

בגג שטוח אפשר לעשות שימוש במגוון סוגי איטום, החל ביריעות ביטומניות וכלה בזיפות הגג בשיטה הישנה והמוכחת.

איטום גג שטוח יכול להעלות יותר מ-100 ₪ למטר. הדבר תלוי בסוג האיטום ובאופי העבודות והתיקונים שיש לעשות לפני שאוטמים את הגג.

גג שינגלס הוא גג דומה לגג רעפים, אבל החומר המחליף את הרעפים מורכב מצירוף של פיברגלס ויריעות ביטומניות. מתאים לפרגולות, למחסנים ואם עשוי היטב – גם לבתים פרטיים.

הגג עצמו עשוי מחומרים עמידים למים השומרים על החלקים הפנימיים של המבנה. עם זאת, עבודת האיטום בגג שינגלס היא מורכבת ודורשת רמה גבוהה של מקצוענות.

עלות איטום גג שינגלס יכולה לנוע בטווח שבין 60 ₪ לבין 80 ₪ למטר, כולל חומרים ועבודה.

גג לא מרוצף הוא גג מבטון או חומר אחר ללא ריצוף.

איטום גג מרוצף יכול להתבצע במגוון אמצעים – החל מיריעות ביטומניות וכלה בזיפות, איטום במשחה פוליאריטנית או איטום במשחה אקרילית.

מחיר האיטום נגזר מהחומר שבו נעשה שימוש, ויכול לנוע בטווח שבין 50 ₪ למטר לבין 150 ₪ למטר ואפילו יותר.

למה כדאי להזמין תיקוני איטום דרכנו?

תיקון איטום גג הוא, כאמור, מלאכה הדורשת מקצוענות ורמה גבוהה של ידע. בנוסף, אנשי איטום צריכים להתמודד לעיתים עם עבודת איטום שלא תמיד עונה על הציפיות ולהוציא מתחת ידם עבודה מקצועית. זאת תוך הקפדה על עלות הגיונית. אם יש לכם עניין בביצוע תיקון איטום גג, זיפות או איטום מכל סוג אחר, זה המקום הנכון עבורכם. צרו קשר כבר כעת והמקצוענים של הראשון באיטום יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך.