לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איטום גגות באלעד

איטום גגות באלעד – כך מונעים חדירת רטיבות למבנה

המטרה העיקרית של איטום גגות היא למנוע חדירה של רטיבות לתוך המבנה בכללותו או לתוך בתים פרטיים. איטום גגות באלעד מתבצע באמצעות חומרים שונים, בהתאם לסוג הגג, לצרכים ולהעדפות של הדיירים במבנה. בלני איטום מקצועיים של הראשון באיטום אמונים על איטום של כל סוגי הגגות. אילו סוגים שונים של גגות קיימים היום? מה ההבדל בין איטום גגות בטון לאיטום סוגים אחרים של גגות? מתי כדאי להתייעץ עם מומחי איטום לפני שעושים עבודת איטום בגג? אילו סוגים של חומרי איטום קיימים בשוק? איפה אפשר למצוא מומחים לאיטום שיבצעו עבורכם את העבודה במהירות ובאיכות גבוהה? גלו את התשובות כבר עכשיו.


 איטום גג באלעד במחיר שאסור לפספס!
החל מ-25 ש"ח למ"ר
שיטות יעילות לאיטום: זיפות גגות, איטום עם יריעות PVC ועוד
מחיר מיוחד לאיטום גג באלעד בעונות החמות
טיפול בנזילות מגגות רעפים וקירות - כולל איתור הנזילה
לא יודעים איזה סוג איטום מתאים לגג שלכם?
בשביל זה יש לנו ייעוץ בחינם בבית הלקוח!


לקבלת הצעת מחיר חייגו לטלפון:
 055-9378-500

  איטום גגות באלעד בשיטות יעילות

סוגים שונים של גגות וההבדלים ביניהם

בישראל, כמו בחלק ניכר מהמדינות בעולם, קיימים סוגים שונים של מבנים, העשויים מחומרים שונים. מסיבות שונות ומגוונות רבים בחרו לבנות במבנים שלהם גגות שעשויים מחומרים שונים. מי שאמור לבצע איטום גגות באלעד חייב לדעת תחילה איזה סוג של גג יש במבנה שהוא אמור לאטום. כפי שניווכח בהמשך, איטום גגות מרוצפים באלעד הוא שונה במידה רבה מאיטום של גגות רעפים או גגות איסכורית. אפילו כשמדובר בגגות בטון, יש הבדל בין איטום גגות מרוצפים לבין גגות בטון ללא ריצוף. סוג הגג מכתיב למעשה את הסוג הרצוי של איטום ואת החומרים שבהם יעשה שימוש המומחה.

מתי חשוב להתייעץ עם מומחה בתחום האיטום באלעד?

למעשה, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא להתייעץ תמיד עם קבלני איטום בעלי ניסיון. עם זאת, יש מקרים שבהם העצה של קבלן איטום גגות באלעד היא חיונית. אחד המקרים הללו הוא כאשר גג רעפים דורש איטום. המומחה לאיטום יבדוק את החומרים שמהם עשויים הרעפים וימליץ על החומר הטוב ביותר שבאמצעותו כדאי לבצע איטום גג באלעד במקרה המסוים הזה. ככלל, התייעצות עם מומחים המכירים את הנושא היא תמיד רצויה כי רק כך אפשר למצוא את החומר הטוב ביותר לאיטום. הייעוץ נועד גם כדי לדעת מהו טווח המחירים ומהם סוגי האיטום הקיימים. מקרה מהסוג הזה יכול לקרות כאשר בעל בית מתכונן לבצע איטום גגות תוך הרמת הבלטות בגג, מה שבבדיקה נוספת מתברר כטעות.

מתי נדרש איטום גגות בטון באלעד?

הדרישה לאיטום גג מגיעה ישירות מאוכלוסיית דיירים בבניין המגורים או במבנה תעשייתי. לרוב הדרישה מגובה בעובדות, שזה אומר שרטיבות מהגשמים מתחילה לחדור פנימה לתוך המבנה. לפעמים אם לבניין יש חברת ניהול מוצלחת, המנהלים שלה יודעים לחשב מראש את המועדים הנדרשים לזיפות הגג. חלק משמעותי מהבתים ובנייני המגורים בישראל כולל גג בטון. לפיכך, איטום של גגות מבטון נמנה עם סוגי איטום היותר מבוקשים. גגות בניינים העשויים מבטון, עשויים לכלול גם מרצפות. במקרים כאלה יחולו שינויים בסוג האיטום. זאת בעיקר אם איטום וזיפות גגות מתבצע בגגות בטון שבהם המרצפות פגומות או בעייתיות.

האם יש חוק העוסק בנושא איטום גגות?

באופן עקרוני, אין כל חוק המגדיר טווחי זמן מדויקים לביצוע איטום גג. עם זאת, איטום גגות רעפים באלעד וסוגים אחרים של גגות בכלל זה, מתבצע בתום תקופת האחריות על הבידוד והאיטום הקודמים שבוצעו. לחילופין, הזמנה של איש איטום באלעד נדרשת כאשר הדיירים במבנה מזהים חדירה של מי גשמים ושל רטיבות לתוך הבניין. לרוב, תופעות כאלה מתרחשות אך ורק במצב שבו האיטום בגג הוא פחות יעיל.

סוגים שונים של חומרים לאיטום גגות

כשמתעמקים בתחום של איטום גגות, מתברר שיש לא מעט חומרים שאפשר לעשות בהם שימוש. אם בעבר חברת איטום גגות באלעד נהגה לבצע כמעט תמיד איטום באמצעות זיפות הגג, הרי שנכון להיום יש מגוון רחב של חומרים ושיטות איטום. אחת השיטות הפופולאריות והאיכותיות ביותר כיום היא איטום ביריעות ביטומניות. מדובר באיטום שמחזיק מעמד שנים ארוכות, ולפחות זמן כפול מזה של איטום באמצעות זפת. גם לאורך תקופת האחריות, האיטום הזה יעיל יותר. עם זאת, למרות סוגי האיטום הרבים, זיפות גגות באלעד נחשב עדיין לסוג הבידוד המועדף.

סוגי גגות באעלד ואיך אוטמים אותם?

בטבלה להלן נדבר על סוגים שונים של גגות ואיך אוטמים אותם. דבר חשוב שיש לבצע בכל אחד מהמקרים הוא ניקוי יסודי של הגג לפני האיטום.

סוגי גגות

סוג האיטום

איך אוטמים

גג בטון לא מרוצף

זפת חם, יריעות ביטומניות, יריעות אקריליות

לפני האיטום יש לבצע תיקונים שימנעו חדירת מים למבנה מחורים וסדקים בגג. אחר כך ניתן לבצע איטום. ההבדל בין החומרים הוא באורך החיים של האיטום.

גגות קלים

יריעות ביטומניות, PVC, חומרים אקריליים או פוליאריטנים

ההמלצה בגגות כאלה היא איטום באמצעות חומרים אקריליים או פוליאריטנים המיועדים מלכתחילה לגגות קלים. כדאי להתייעץ עם מומחה לפני שמבצעים את האיטום.

גג בטון מרוצף

חומרים אקריליים, חומרים פוליאריטנים, חומרים ביטומניים משחתיים, יריעות ביטומניות

בדרך כלל אין צורך לבצע הרמת מרצפות. אבל אם יש פגם במרצפות, או חדירה של מים מתחת להן, יש לבצע הרמה ורק אחר כך לאטום.

גג רעפים

חומרים אקריליים, חומרים פולימרים

איטום גג רעפים דורש רמה מקצועית גבוהה. חשוב מאד להתאים את חומר האיטום לסוג הרעפים ויש להתייעץ עם מומחה לפני שמבצעים איטום גג רעפים

גג איסכורית

חומרים אקריליים, חומרים פולימריים, חומרים פוליאריטניים

בגג איסכורית, המטרה היא לאטום את החיבורים בין הלוחות המרכיבים את הגג, שהם עצמם אטומים. אחרי הניקוי מורחים מסטיק פוליאריטני על הברגים והחיבורים. בשלב הבא מורחים חומר אפוקסי שידביק את חומר האיטום. רק בשלב בשלישי מורחים או מתיזים את חומר האיטום.

סוגי איטום והשימושים שלהם

בטבלה להלן נציג סוגים שונים של איטום ולאיזה סוג גגות הם יכולים להיות שימושיים. חשוב להדגיש שוב שבכל מקרה, לפני ביצוע עבודות האיטום יש לבצע ניקיון יסודי בגג. הניקיון יוריד חומרים שעלולים להפריע לעבודה. בנוסף, הוא יחשוף ליקויים בגג, חורים או סדקים שיש לתקן לפני האיטום.

סוג איטום

לאיזה גג זה מתאים

דגשים חשובים על האיטום

זפת

גגות בטון בלתי מרוצפים

לפני שמורחים את הזפת יש לבצע תיקונים בגג, אם יש בו חורים או שריטות

יריעות ביטומניות

גגות בטון מרוצפים, גגות בטון לא מרוצפים, גגות קלים

כשמדובר בגגות קלים, כדאי להתייעץ עם איש איטום שייעץ באשר לסוג הבידוד

PVC

גגות קלים

כדאי להתייעץ עם מומחה לפני ביצוע העבודה

חומרים אקריליים ופולימריים

גגות איסכורית, גג רעפים, גגות קלים, גג בטון מרוצף

בגגות מרוצפים וסוגי גגות אחרים חשוב לבדוק את התקינות של הגג או המרצפות לפני שמתחילים את הבידוד

למה כדאי להזמין איטום של הגג באלעד דרכנו?

אם יש לכם עניין לבצע איטום גגות באלעד ואתם מעוניינים בעבודה מקצועית שתמנע את חדירת הרטיבות למבנה לאורך שנים, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור כבר כעת קשר עם הראשון באיטום ולהזמין את עבודת האיטום האיכותית ביותר האפשרית. חשוב להדגיש שככל שחומרי האיטום הם איכותיים יותר וככל שמי שמבצע את העבודה הוא מקצועי יותר, כך התוצאות יהיו טובות יותר וחדירת הרטיבות לתוך המבנה תימנע לאורך זמן. ואולם הדבר הנכון ביותר הוא לבצע עבודות איטום בתקופות קצובות וקבועות מראש ולא להמתין לחדירה של לחות בזמן הגשם כדי לבצע את העבודה.