לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות במצלמה טרמית

איך משתמשים במצלמה תרמית, מה המגבלות של הכלי הזה וכמה עולה איתור נזילות במצלמה תרמית? כל המידע שחיפשתם נמצא כאן לפניכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית ללא שבירת קירות או רצפות

כשמתפוצץ צינור וישנה נזילה גלויה, אין כל חשש – מזמינים איש מקצוע שיעזור לסתום אותה וכאן נגמר כל הסיפור. אך מה קורה כאשר ישנו חשד לנזילה ולא יודעים מה המקור המדויק שלה? זה יכול להתבטא בכתם רטוב על הקיר, חשבון מים גבוה מהרגיל או אפילו מכתב מהעירייה שבו מחייבים אתכם לתקן נזילה שקיימת בביתכם. אז איך מוצאים את הנזילה הזו? האם צריך להתחיל לשבור קירות כדי לאתר אותה? מה פתאום! היום עושים גילוי נזילות במצלמה טרמית ללא צורך בשבירת קירות, ותוך דקות ספורות מוצאים את מקור הנזילה ויודעים איפה בדיוק צריך לעבוד כדי לתקן אותה. דרך פורטל הראשון באיטום תוכלו להזמין אנשי מקצוע מומלצים לצורך איתור נזילות במצלמה טרמית וטיפול בנזילה, וכל זאת במחיר הזול והמשתלם ביותר בארץ. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ומספקים שירותי איטום ותיקון נזילות בפריסה ארצית, כשכל מה שצריך לעשות כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת זה להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית עם 100% הצלחה!
מצלמה בטכנולגית אינפרה
איתור הנזילה ללא הרס קירות ומרצפות
שירות בפריסה ארצית רחבה
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

איך מאתרים נזילות מים עם מצלמה תרמית?

המצלמה התרמית מסייעת לזהות הפרשי טמפרטורה, והיא מציגה אותם בעזרת צבעים – צבע כחול מסמל על טמפרטורה קרה, ואילו צבע אדום או צהוב מסמל על טמפרטורה חמה. לצורך איתור נזילות עם מצלמה תרמית יש לחמם את הצנרת למשך זמן רב, זאת על מנת שניתן יהיה לראות אותה בבירור על גבי המסך של המצלמה, או יותר נכון את המים החמים שזורמים בה. כשהמים חמים ניתן להתחקות אחר צינורות המים שעוברים מתחת לרצפות או בקירות, ולבדוק איפה בדיוק ישנו כתם שמעיד על נזילה.

ברגע שמאתרים את מקור הנזילה מסמנים אותו, וכך יודעים בדיוק איפה צריך לשבור את הקיר או להרים רצפות, בלי לעשות נזק רב ומיותר. מכיוון שמדובר בבדיקה שמספקת תוצאה מדויקת מאוד, סביר להניח שיהיה צריך להרים רק רצפה אחת ולא כמה יחדיו כדי לראות את הנזילה, אך התיקון אולי יצריך פירוק של כמה רצפות נוספות, זאת כמובן בהתאם לאופי הנזילה. לאחר מכן מבצעים את התיקון באופן נקודתי בדיוק איפה שצריך.

אם מנגד מדובר ברטיבות שמקורה הוא לא בפיצוץ צנרת, גילוי נזילות במצלמה טרמית עדיין מתאפשר, זאת על אף שלא ניתן לחמם את המים. למשל אם המקור הוא נזילה של מי גשמים שעוברים בצינור ניקוז שעובר לאורך הקיר, ניתן יהיה לראות כתמים כחולים בנקודות ההשקה שבין הקירות לרצפה, שם בדרך כלל ייאגרו מי הגשמים שדלפו. למעשה, הסימן הראשוני לבעיה שכזו יהיה מים שעולים מהרצפות או כתמים על הקירות, והשימוש במצלמה יכול להסביר את התופעה הזו ולהראות מה הסיבה המדויקת לה, שאינה קשורה כלל לצנרת הביתית והאחריות לתיקון היא לא שלכם, אלא של וועד הבית.

מגבלות של איתור רטיבות במצלמה תרמית

על אף היותה כלי מתקדם ויעיל מאוד, לא תמיד אפשר להשתמש במצלמה התרמית כדי לאתר נזילות, זאת מכיוון שיש לה כמה מגבלות. הראשונה והברורה ביותר שבהן היא בניסיון לאיתור נזילה של מים קרים. אף על פי שלפעמים זה מתאפשר, ברוב הפעמים אי אפשר למצוא מקור של נזילה מצינור אם לא ניתן לחמם את המים. לפיכך, איתור מקור נזילה של צנרת מי ביוב למשל תהיה כמעט בלתי אפשרית בעזרת המצלמה התרמית. אמנם איתור רטיבות במצלמה יהיה אפשרי, כשניתן יהיה לראות שלוליות גדולות בצבע כחול במצלמה, אך המקור המדויק של הבעיה יהיה קשה מאוד למציאה. לשם כך יהיה צריך להשתמש בגז או במכשיר אקוסטי, או אף בשניהם יחדיו.

עוד דבר שבו מוגבלת המצלמה התרמית הוא המרחק שאליו ביכולתה להגיע. איתור נזילות במצלמה טרמית יכול להתבצע לצינורות שנמצאים במרחק של כמה סנטימטרים בודדים מהרצפה או הקיר. אם מדובר בנזילה שמתרחשת לעומק, למשל מתחת לאדמה בחצר, יהיה צריך להשתמש בשיטות אחרות למציאתה.

לכן חשוב לציין כי אין סיבה להתעקש על איתור נזילות במצלמה טרמית. ייתכן ששמעתם כי זו השיטה הטובה והמומלצת ביותר שיש, אך הבחירה האם להשתמש בה תהיה תלויה במומחה לאיתור נזילות, לפי התנאים שבהם עליו לעבוד. בנוסף, אל תסתמכו על חיפוש נזילה בעצמכם בעזרת מצלמה תרמית שרכשתם בכספכם. ייתכן שלא תזהו אותה נכון ותעשו נזק לביתכם שניתן היה להימנע ממנו. תנו למומחה לאיתור נזילות לעשות בשבילכם את העבודה שבה התמקצע ושבה יש לו ניסיון רב.

איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר מומלץ

המחיר לאיתור הנזילה עם מצלמה תרמית הוא לא זול, אך מטרתו לחסוך לכם הוצאות יקרות אף יותר בהמשך ולמנוע צורך של שבירת קירות או רצפות ושיפוץ מחדש. חשוב עם זאת לציין שמשלמים על איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר שלא כולל את עלות התיקון, משמע עדיין תהיינה תוספת תשלום על התיקון בנוסף לשימוש במצלמה לאיתור הנזילה.

אז כמה עולה לאתר נזילה במצלמה טרמית? המחיר שאנחנו מציעים לכם נע בין 1,000-1,700 שקלים, והוא כולל כמובן את איתור הנזילה וגם הפעלת מד לחות, בדיקת לחץ, בדיקת הצפה והפקת דו"ח ממצאים. הדו"ח הזה חשוב לכם במיוחד במידה ויש לכם ביטוח על הדירה, כשבעזרתו תוכלו לתבוע את הביטוח ולקבל החזר כספי על התיקון שייעשה בדירתכם.