לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
שם
טלפון
שירות
איזור שירות
הודעה
לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 055-9378-500
ממליצים עלינו
סיון
הזמנו עבודת איטום של גג שטוח בגודל 100 מטר ביריעות ביטומניות.  
עשיתם את העבודה בצורה מקצועית, הצוות שלכם היה מאוד נחמד, מנומס ואדיב. העבודה טובה בנתיים.  
שלומי סוויסה
[20/03/2018]
שליו
הזמנתי עבודת איטום, חייב לציין שתמחרתם את העבודה בצורה הוגנת ביחס למתחרים וביצעתם אותה על הצד הטוב ביותר.
מעל הכל, הבחור שהגיע אדם נעים הליכות. יישר כח!
ברוך משולם
[18/01/2018]

איתור נזילות במצלמה טרמית

איך משתמשים במצלמה תרמית, מה המגבלות של הכלי הזה וכמה עולה איתור נזילות במצלמה תרמית? כל המידע שחיפשתם נמצא כאן לפניכם.

איתור נזילות במצלמה טרמית ללא שבירת קירות או רצפות

כשמתפוצץ צינור וישנה נזילה גלויה, אין כל חשש – מזמינים איש מקצוע שיעזור לסתום אותה וכאן נגמר כל הסיפור. אך מה קורה כאשר ישנו חשד לנזילה ולא יודעים מה המקור המדויק שלה? זה יכול להתבטא בכתם רטוב על הקיר, חשבון מים גבוה מהרגיל או אפילו מכתב מהעירייה שבו מחייבים אתכם לתקן נזילה שקיימת בביתכם. אז איך מוצאים את הנזילה הזו? האם צריך להתחיל לשבור קירות כדי לאתר אותה? מה פתאום! היום עושים גילוי נזילות במצלמה טרמית ללא צורך בשבירת קירות, ותוך דקות ספורות מוצאים את מקור הנזילה ויודעים איפה בדיוק צריך לעבוד כדי לתקן אותה. דרך פורטל הראשון באיטום תוכלו להזמין אנשי מקצוע מומלצים לצורך איתור נזילות במצלמה טרמית וטיפול בנזילה, וכל זאת במחיר הזול והמשתלם ביותר בארץ. אנחנו זמינים עבורכם 24 שעות ביממה ומספקים שירותי איטום ותיקון נזילות בפריסה ארצית, כשכל מה שצריך לעשות כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת זה להרים אלינו טלפון ואנחנו כבר בדרך אליכם.


איתור נזילות במצלמה טרמית עם 100% הצלחה!
מצלמה בטכנולגית אינפרה
איתור הנזילה ללא הרס קירות ומרצפות
שירות בפריסה ארצית רחבה
אחריות על כל עבודה

לייעוץ והצעת מחיר ללא התחייבות חייגו: 055-9378-500

איתור נזילות מים במצלמה טרמית

 

מתי עושים בדיקת נזילות במצלמה טרמית

אם ישנה רטיבות ממקור לא ידוע, הדרך הטובה ביותר למצוא אותה היא בעזרת המצלמה הזו. אך מציאת הנזילה ותיקונה הן לא הסיבות היחידות שבגללן צריך להזמין איתור במצלמה. אם למשל הבית שלכם מבוטח ואתם מעוניינים לתבוע את הביטוח, תצטרכו להגיש דו"ח ממצאים שכולל בדיקה עם המצלמה ותמונות.

מקרה אחר שבו תרצו להזמין אותנו הוא לפני רכישת דירה. עליכם לבדוק את הדירה לפרטי פרטים, וזה כולל גם את מה שמסתתר מאחורי הקירות והרצפות. הימצאות נזילה יכולה להפחית באופן משמעותי את עלות הדירה שאתם רוכשים, בהתאם ליכולות המיקוח שלכם. מה גם שאם תבדקו נזילות מראש, לא תצטרכו לרכוש דירה שיצוצו בה בעיות אינסטלציה מפתיעות בהמשך.


סימנים לכך שצריך מצלמה תרמית לאיתור רטיבות

אם אתם שמים לב לאחד מהסימנים הבאים, סביר להניח שאכן יש נזילה בבית שלכם ושצריך לאתר אותה בעזרת המצלמה:

1. אתם שומעים מים זורמים איפשהו בבית.

2. מופיעים נזקי מים או לחות בתקרה, בקירות או ברצפות.

3. מד המים מסתובב במהירות וללא הרף.

4. קיבלתם מכתב מתאגיד המים על שימוש גבוה במים.

5. קיבלתם חשבון מים גבוה (יותר מ-20% מהסכום הרגיל).

6. יש אזורים חמימים ברצפה או בקירות.

7. הרובה שבין הרצפות משנה את הצבע שלה. 


איך מאתרים נזילות מים עם מצלמה טרמית?

המצלמה התרמית מסייעת לזהות הפרשי טמפרטורה, והיא מציגה אותם בעזרת צבעים – צבע כחול מסמל על טמפרטורה קרה, ואילו צבע אדום או צהוב מסמל על טמפרטורה חמה. לצורך איתור נזילות עם מצלמה תרמית יש לחמם את הצנרת למשך זמן רב, זאת על מנת שניתן יהיה לראות אותה בבירור על גבי המסך של המצלמה, או יותר נכון את המים החמים שזורמים בה. כשהמים חמים ניתן להתחקות אחר צינורות המים שעוברים מתחת לרצפות או בקירות, ולבדוק איפה בדיוק ישנו כתם שמעיד על נזילה.

ברגע שמאתרים את מקור הנזילה מסמנים אותו, וכך יודעים בדיוק איפה צריך לשבור את הקיר או להרים רצפות, בלי לעשות נזק רב ומיותר. מכיוון שמדובר בבדיקה שמספקת תוצאה מדויקת מאוד, סביר להניח שיהיה צריך להרים רק רצפה אחת ולא כמה יחדיו כדי לראות את הנזילה, אך התיקון אולי יצריך פירוק של כמה רצפות נוספות, זאת כמובן בהתאם לאופי הנזילה. לאחר מכן מבצעים את התיקון באופן נקודתי בדיוק איפה שצריך.

אם מנגד מדובר ברטיבות שמקורה הוא לא בפיצוץ צנרת, גילוי נזילות במצלמה טרמית עדיין מתאפשר, זאת על אף שלא ניתן לחמם את המים. למשל אם המקור הוא נזילה של מי גשמים שעוברים בצינור ניקוז שעובר לאורך הקיר, ניתן יהיה לראות כתמים כחולים בנקודות ההשקה שבין הקירות לרצפה, שם בדרך כלל ייאגרו מי הגשמים שדלפו. למעשה, הסימן הראשוני לבעיה שכזו יהיה מים שעולים מהרצפות או כתמים על הקירות, והשימוש במצלמה יכול להסביר את התופעה הזו ולהראות מה הסיבה המדויקת לה, שאינה קשורה כלל לצנרת הביתית והאחריות לתיקון היא לא שלכם, אלא של וועד הבית.

 

יתרונות של צילום תרמי לאיתור נזילות

1.בדיקה ללא הרס – הבדיקה כולה נעשית בעזרת תמונה שמתקבלת במצלמה, אשר מראה חריגות מהנורמה שלא נראות לעין, בלי שצריך יהיה אפילו לגעת בקיר.

2. בדיקה חסכונית – מאחר שלא צריך לשבור קירות או להרים רצפות, הבדיקה הזו למעשה חוסכת לכם כסף רב שהיה נדרש לאחר מכן לתיקונים של הרס מיותר.

3.בדיקה מדויקת – המצלמה מראה באופן מדויק איפה נמצאת הנזילה ומה המוקד העיקרי שלה. כל עוד הזמנתם איש מקצוע שמבין מה הוא עושה, תוכלו להיות בטוחים שהוא יזהה את מקום הנזילה במדויק – ברמת המילימטרים.

4.בדיקה מהירהמכשיר לאיתור נזילות מים מייתר את הצורך בביצוע בדיקות אחרות וממושכות יותר, כמו איתור נזילה בגז למשל.

5.בדיקה שקטה – אם מדובר במקום עבודה, כמו משרד שצריך לאתר בו נזילה, תשמחו לדעת שהבדיקה לא מפריע למהלך העבודה התקין. אנחנו פשוט מסתכלים דרך המצלמה הידנית על הקירות, התקרה והרצפות, ולא משתמשים בשום מכשור כבד או רועש.


מגבלות של איתור רטיבות במצלמה תרמית

על אף היותה כלי מתקדם ויעיל מאוד, לא תמיד אפשר להשתמש במצלמה התרמית כדי לאתר נזילות, זאת מכיוון שיש לה כמה מגבלות. הראשונה והברורה ביותר שבהן היא בניסיון לאיתור נזילה של מים קרים. אף על פי שלפעמים זה מתאפשר, ברוב הפעמים אי אפשר למצוא מקור של נזילה מצינור אם לא ניתן לחמם את המים. לפיכך, איתור מקור נזילה של צנרת מי ביוב למשל תהיה כמעט בלתי אפשרית בעזרת המצלמה התרמית. אמנם איתור רטיבות במצלמה יהיה אפשרי, כשניתן יהיה לראות שלוליות גדולות בצבע כחול במצלמה, אך המקור המדויק של הבעיה יהיה קשה מאוד למציאה. לשם כך יהיה צריך להשתמש בגז או במכשיר אקוסטי, או אף בשניהם יחדיו.

עוד דבר שבו מוגבלת המצלמה התרמית הוא המרחק שאליו ביכולתה להגיע. איתור נזילות במצלמה טרמית יכול להתבצע לצינורות שנמצאים במרחק של כמה סנטימטרים בודדים מהרצפה או הקיר. אם מדובר בנזילה שמתרחשת לעומק, למשל מתחת לאדמה בחצר, יהיה צריך להשתמש בשיטות אחרות למציאתה.

לכן חשוב לציין כי אין סיבה להתעקש על איתור נזילות במצלמה טרמית. ייתכן ששמעתם כי זו השיטה הטובה והמומלצת ביותר שיש, אך הבחירה האם להשתמש בה תהיה תלויה במומחה לאיתור נזילות, לפי התנאים שבהם עליו לעבוד. בנוסף, אל תסתמכו על חיפוש נזילה בעצמכם בעזרת מצלמה תרמית שרכשתם בכספכם. ייתכן שלא תזהו אותה נכון ותעשו נזק לביתכם שניתן היה להימנע ממנו. תנו למומחה לאיתור נזילות לעשות בשבילכם את העבודה שבה התמקצע ושבה יש לו ניסיון רב.


שאלות לפני צילום עם מצלמה טרמית לבדיקת נזילות

כשנגיע אליכם יתכן שנשאל אתכם כמה שאלות לקראת הבדיקה, זאת על מנת שנוכל לנתח באופן הנכון והמדויק ביותר את הממצאים שהמצלמה תספק לנו:

1. בן כמה הבניין? זה ירמוז על סוג הכשל הקיים.

2. מתי הבחנתם בבעיה? האם זה קרה למשל אחרי שהתחילו גשמים? האם היה גשם כבד? האם הבעיה התחילה מספר ימים אחרי שהגשם נגמר?

3. אם מדובר בקיר חיצוני – האם יש גינה לצדו שאתם מטפחים בעזרת השקיה?

4. האם מדובר במבנה רב קומות והאם הנזילה נמצאת בדיוק מתחת לשירותים או למטבח?

5. האם יש גישה נוחה לאזור שצריך לצלם עם מצלמה תרמית לאיתור נזילות מים?

6. האם בוצעו תיקונים באזור הנזילה לאחרונה? למשל איטום לגג, צביעה לקירות או טיפולים בצנרת.

כל השאלות האלה יעזרו למקד אותנו, כך שנוכל להשלים את הבדיקה במהירות וברמת דיוק גבוהה.


איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר מומלץ

המחיר לאיתור הנזילה עם מצלמה תרמית הוא לא זול, אך מטרתו לחסוך לכם הוצאות יקרות אף יותר בהמשך ולמנוע צורך של שבירת קירות או רצפות ושיפוץ מחדש. חשוב עם זאת לציין שמשלמים על איתור נזילות במצלמה טרמית מחיר שלא כולל את עלות התיקון, משמע עדיין תהיינה תוספת תשלום על התיקון בנוסף לשימוש במצלמה לאיתור הנזילה.

אז כמה עולה לאתר נזילה במצלמה טרמית? המחיר שאנחנו מציעים לכם נע בין 1,000-1,700 שקלים, והוא כולל כמובן את איתור הנזילה וגם הפעלת מד לחות, בדיקת לחץ, בדיקת הצפה והפקת דו"ח ממצאים. הדו"ח הזה חשוב לכם במיוחד במידה ויש לכם ביטוח על הדירה, כשבעזרתו תוכלו לתבוע את הביטוח ולקבל החזר כספי על התיקון שייעשה בדירתכם.


תיקון + איתור נזילות במצלמה תרמית במחיר מעולה

בנוסף לבדיקה, אם המצלמה אכן תראה שקיימת רטיבות בקירות או מתחת לרצפות, צריך יהיה לטפל בה. הטיפול למעשה ייעשה בצנרת שהתפוצצה ושאותה צריך יהיה לאטום או להחליף. עלות התיקון נעה בין 300-650 ₪, כך שיחד עם האיתור תוכלו לצפות לשלם 1,300-2,350 ₪. הסכום הזה הוא הרבה יותר זול מלשבור את הקיר כולו או לפרק את כל הרצפות כדי למצוא את הנזילה.